SunDay In The Park powraca na salony !

Już 3 lutego 2013 roku w Witowie (koło Zakopanego) odbędzie się pierwsza edycja kultowego cyklu SunDay In The Park snow&music jam, tym razem powered by Tiger. „Tiger Snowpark Witów-Ski” to unikalne miejsce, w którym możecie szlifować swoje umiejętności i aktywnie spędzać czas z ludźmi z tą samą zajawką.

 

W snowparku znajdziecie aż 20 przeszkód o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności, w tym 8 skoczni i 12 przeszkód jibbowych. Oprócz kickerów i poręczy do waszej dyspozycji są unikalne dropy (3 i 6 metrów), tank, spine oraz klasyk gatunku w wykonaniu Vodasodova Snowpark Factory – snowdirt. Zdecydowanie jest na czym napinać triki, które zostaną nagrodzone dzięki sponsorom takim jak: Tiger, iMad, GoPro, Misbehave, We Peace It, Bear Headwear, Snow-city.pl, Snow-villagestore.pl.

 

Ci którzy złapią zadyszkę będą mogli odpocząć w strefie Chill Out, w której umieściliśmy super wygodne sofy i leżaki. Tam też będziecie mogli znaleźć schłodzone Tiger’y, które dodadzą wam energii do dalszej jazdy. Zadbamy również o oprawę muzyczną, którą zapewni wam Jan Mayer. Spodziewajcie się najlepszego niedzielnego czilu pod Tatrami!

 

Po więcej info zapraszamy na facebooka www.facebook.com/SunDayInThePark2010 oraz www.facebook.com/Vodasodova. Wpadnijcie przybić piątkę!