Już jutro światowa premiera filmu „We Ride”

Już jutro w Innsbrucku odbędzie się światowa premiera filmu „We Ride”. Najnowsza produkcja ze stajni Burn to wyjątkowa opowieść o sporcie, który dla wielu stał się stylem życia.

 

Jazda na snowboardzie to dla wielu osób coś więcej niż sport – to prawdziwy styl życia, a co za tym idzie zbiór pewnych wartości, którymi się kierują. Do tego, że ślizganie się na jednej desce po śniegu może być sposobem na życie przyczyniali się przez lata ludzie tacy jak: Craig Kelly, Tom Sims, Terje Haakonsen, Todd Richards, Jake Burton, Tina Basich, oraz kolejne pokolenia młodych, zdolnych riderów. Już jutro, w Innsbrucku odbędzie się światowa premiera filmu „We Ride”, który jest wyjątkową opowieścią o nich i najważniejszych momentach w historii snowboardu.

 

Pokaz odbędzie się dzień przed zawodami Burn Style Session otwierającymi 20., jubileuszową edycję legendarnej imprezy Air&Style. W czasie sesji na skoczni o miano prawdziwego mistrza stylu rywalizowali będą snowboardziści, którzy na stałe zapisali się w historii tego sportu m.in.: Terje Haakonsen, Gigi Rüf, Devun Walsh, David Benedek, Sani Alibabic, Danny Davis, Arthur Longo, Marko Grilic czy Mike Basich.

 

Już 24 lutego „We Ride” film będzie można obejrzeć za darmo w Internecie. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiego zwiastuna: