Już jutro rusza Royal Snowpark

Już jutro wielkie otwarcie Royal Snowaprku, czyli nowego miejskiego projektu który będzie zlokalizowany na ulicy Klimczaka 1 w Warszawie, obok budynku Royal Wilanów przy drodze z Wilanowa do Konstancina.

Specjalnie przygotowana konstrukcja o wymiarach 20 m x 20 m x 5 m będzie do dyspozycji miłośników freestyleu przez ponad dwa miesiące. Konstrukcja została pokryta igielitem oraz  będzie sztucznie naśnieżana, a na jej powierzchni ustawiono kilka jibbowych przeszkód o różnym stopniu trudności. Dla najmłodszych tuż obok przygotowany zostanie mini Snowpark dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, gdzie w bezpieczny sposób będą mogły nauczyć się podstaw freestyle’u.

 

Snowpark będzie otwarty codziennie od godz. 12 do godz. 21.

Już jutro z okazji otwarcia snowparku odbędą się zawody narciarsko-snowboardowe, darmowe aktywności dla dzieci oraz konkursy dla widzów. O oprawę muzyczną i napoje energetyczne zadba RedBull. Od 11.00 do 16.00 planowane są darmowe szkolenia: narciarskie dla przedszkolaków i następnie snowboardowe dla początkującej młodzieży. Przez cały dzień będzie działać Burton Rigglet Snowpark dla maluchów.

 

Zawody ROYAL Challenge rozpoczną się zapisami od godziny 15.00. Zawodnicy zostaną wyłonieni wśród wszystkich chętnych, którzy wezmą udział w dwugodzinnych eliminacjach przeprowadzonych w postaci jamu. Finał przewidziany jest na godzinę 19.00. Startujący zmierzą się w dwóch konkurencjach: freeski i snowboard. Nagrody przewidziane są dla 3 pierwszych miejsc w obu konkurencjach.