SunDay In The Park vol.2 powered by Tiger

Ledwo co wysuszyliśmy buty po ostatnim SunDay’u, a już wielkimi krokami nadchodzi kolejna odsłona! Już 17 lutego 2013 roku wpadnijcie do “Tiger Snowpark Witów-ski”na SunDay In The Park snow & music jam powered by Tiger.

 

Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim świeżo wyszejpowanego snowparku ogarniętego przez Vodasodova Snowpark Factory, dobrej zabawy bez zbędnej rywalizacji, fajnych nagród ufundowanych przez : Tiger, Witów-Ski, iMad, GoPro, Misbehave, We Peace It, Bear Headwear, Urban Flavours, Snow-city.pl, Snow-villagestore.pl, Line i District Service, tłustych bitów od Johnnego Mayera i wygadanego konferansjera wołającego o więcej rapu. To wszystko w super przyjemnej atmosferze, z ludźmi o podobnej zajawce.

 

Z okazji okrągłej, 10 tej zimowej edycji cyklu S.I.T.P przygotowaliśmy dla Was mega promocję na karnet czasowy od 9.00 do 15.00. Pierwsze 100 osób, które potwierdzi udział w wydarzeniu na facebooku oraz udostępni go na swoim profilu, będzie mogło zakupić ten karnet w cenie 45zł!

 

Druga tegoroczna edycja SunDay’a odbędzie się na przeszkodach znajdujących się w drugiej sekcji czyli Spine, Table Top 6m i Table Top 3m. Ten zestaw dostarczy dobrej zabawy początkującym jak i zaawansowanym riderom. Specjalnie na tę okazję przeniesiemy nasz Chill Out zone w okolice drugiej sekcji. Tam też będziemy serwować zostaw pt. „Power is back”: Tiger + SunDay’owe ciasteczka.

 

Po więcej info zapraszamy na wydarzenie na facebook’u http://www.facebook.com/events/542509689117122/ oraz profile www.facebook.com/SunDayInThePark2010 i www.facebook.com/Vodasodova.

Start –> 11.00
Jam session –> 13.00
End –> 15.00

Wpadnijcie troszeczkę przyczilować!

A tak było podczas pierwszej tegorocznej edycji Sunday’a