SunDay In The Park 2013 vol.3 by Tiger

Zima w naszym kraju dobiega końca. Można to zauważyć nie tylko po dodatnich temperaturach ale przede wszystkim po ostatniej tegorocznej edycji SunDay In The Park snow & music jam. Już 3 marca 2013 roku wpadnijcie na trzecią odsłonę SunDay’a do miejsca zwanego „Tiger Snowpark Witów-Ski”.

 

Zakończenie cyklu zawsze wiąże się z większym przytupem i tym razem nie będzie inaczej. Podczas jam’u będziecie mogli zgarnąć bardzo fajne nagrody od: Tiger, Witów-Ski, iMad, GoPro, Misbehave, We Peace It, Urban Flavours, Snow-city.pl, Snow-villagestore.pl, Line i District Service, Prosto.

 

Podczas poprzedniej edycji S.I.T.P. promocja na karnet czasowy od 9.00 do 15.00 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, więc i tym razem pierwsze 100 osób, które potwierdzi udział w wydarzeniu na facebooku oraz udostępni go na swoim profilu, będzie mogło tego dnia zakupić karnet w cenie 45zł!

 

Nie zabraknie również naszego chill out zone’u, w którym dla każdego znajdzie się puszka Tigera i ciasteczka wykonane według sekretnej SunDay’owej receptury. O dobry klimat zadba wygadany konferansjer i Johnny Mayer, więc standardowo szykuje się najlepszy zimowy chill out.

Start –> 11.00
Jam session –> 13.00
End –> 15.00

Sprawdźcie co działo się na poprzedniej edycji S.I.T.P.

 

Po więcej info zapraszamy na wydarzenie na facebook’u http://www.facebook.com/events/145653008929480/ oraz profile www.facebook.com/SunDayInThePark2010 i www.facebook.com/Vodasodova

 

Wpadnijcie troszeczkę przyczilować!