Volcom Peanut Butter & Rail Jam 2015

Peanut Butter & Rail Jam ponownie zagości na naszej Polskiej ziemi tej zimy !!! Jak co roku seria jest totalnie darmowa , będzie najlepszy jibowy setup i mnóstwo dobrej zabawy !! W zawodach pośmigacie bez wpisowego , a wystartować może każdy kto ma tylko ochotę !! Do wyboru są 4 kategorie: Dziewczyny, 15 lat i poniżej, 16-21 lat oraz kategoria Open!

 

Dla uczestników darmowy BBQ, darmowe napoje i mnóstwo nagród do zgarnięcia, a o specjalny pakiet dla najlepszych zadba NITRO snowboards. Dodatkowo w kategorii OPEN do wygrania będzie gorąca gotówka !!!

 

W tym roku zawalczycie także o specjalną nagrodę zasponsorowaną przez Skateshop.pl – UNION SPECIAL JIBBING PRIZE !!! Będzie się działo !!!

 

Wpadnijcie pojeździć w chillowym klimacie , przy dobrej muzie i z najlepszymi jibberami w Polsce !

 

Na stronie www.volcom.com znajdziecie informacje o zawodach, wyniki i oficjalne video oraz zdjęcia.

 

Instagram: follow @volcom, @volcomsnow, @volcompbrj
Twitter: @volcom

 

Organizowane przez Volcoma snowboardowe zawody Peanut Butter and Rail Jam zostały stworzone aby pokazać inny niż dotychczas charakter eventu dla amatorów. Impreza ma zachęcać snowboardową społeczność do wspólnego działania i do wspierania młodych talentów w danym regionie. Młodzi obiecujący zawodnicy mogą konkurować ze sobą w pozytywnym i korzystnym otoczeniu. Uczestnicy są oceniani za wylądowane tricki , a ostateczny wynik determinowany jest jak najlepszym skilem na każdej z trzech przeszkód. PBRJ to zawody bez ograniczeń wiekowych , bez opcji wpisowego dające możliwość startu w jednej z 4 kategorii : 15 lat i poniżej, 16-21 lat, oraz kategorie Open dla dziewczyn i Open dla facetów. Darmowy lunch zapewniony jest dla każdego startującego , a nagrody przyznawane są w każdej z kategorii aż do piątego miejsca. Pamiętajcie męska kategoria Open zgarnia także cash !!!

W tym roku głównym założeniem jest budowa setupu pasującego wszystkim startującym grupą i jak najlepsza zabawa w parku !!
More info: pbrj@volcomeurope.com , www.volcom.com