game of snow 2019 krynister snowpark jaworzyna krynicka

VOLCOM & GNU GAME of S.N.O.W 2019

17 Lutego zapraszamy do Krynicy na premierową, jibbową imprezę spod bandery Volcom i Gnu Snowboards – GAME of S.N.O.W!! Jest to zupełnie nowa formuła zawodów w klimacie deskorolkowego SKATE’e. Rywalizacja odbywać się będzie na jibbowej przeszkodzie , a walczący w parach riderzy będą wymiennie zadawać sobie tricki. Przegranym staje się ten kto „uzbiera” pełną nazwę S.N.O.W . Wjeżdżamy z nową, zajawkową formułą – która wyłoni najskuteczniejszego jibbera w Polsce !!

Jam odbędzie się w Volcom Krynistler Snowpark na Jaworzynie Krynickiej. Gwarantujemy najlepszą atmosferę, BBQ – o które zadba najlepsza ekipa sklepu Boardzone Store, dużo nagród w tym 1000zł w cash’u  i park przygotowany przez ekipę Park Pirates. Dodatkowo od półfinałów, walka odbędzie się na ukrytym wcześniej setupie !! Zapewnimy Wam jeden z najfajniejszych eventów w tym sezonie !!

Podczas eventu rozegrany zostanie także GNU Best Line Contest a w trakcie zawodów będziecie mieli możliwość testowania desek ze stajni Mervin’a. Kozackie nagrody zapewniają Volcom, Gnu, Bent Metal, Thirty Two oraz sklep Snow-City.pl.

Przygotujcie się na prawdziwą jibbową wojnę !

Kiedy: Niedziela 17 Luty

Gdzie: Volcom Krynistler Snowpark – https://www.facebook.com/krynistlersnowpark/

Jaworzyna Krynicka

Kategorie: Mężczyźni, Kobiety

Zapisy: 10.00-11.00

Start: 11.00

Sponsorzy: Volcom, Gnu, ThirtyTwo, SnowCity.pl, Boardzone

EVENT PAGE

https://www.facebook.com/events/2353949074833184/