Volcom Peanut Butter & Rail Jam 2014

8 marca, na stoku Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej odbędzie się kolejna edycja Volcom Peanut Butter & Rail Jam. Jak zawsze rejestracja jest darmowa i otwarta dla każdego kto chce spróbować swoich sił. W tym roku do wyboru są 4 kategorie: Dziewczyny, 15 lat i poniżej, 16-21 lat oraz kategoria Open! Tak samo jak w poprzednich latach tak i w tym roku nie zabraknie darmowego jedzenia, darmowych napojów , mnóstwa nagród i gadżetów do rozdania!

 

Do zgarnięcia jest gotówka w kategorii Open oraz nagrody rzeczowe w pozostałych grupach, dodatkowo z pośród wszystkich startujących z wybranych przystanków PBRJ, wyłonieni zostaną najlepsi riderzy , którzy pojadą na Światowe Finały PBRJ w Mammoth Mountain w Kalifrorni (pula nagród 15,000 dolców )!!

 

Tak jak w zeszłym roku mamy zamiar zrobić jedną z fajniejszych imprez snowboardowych tej zimy !! Będzie wszystko co powinno być ,żeby wszyscy obecni spędzili miło czas: przygotujcie się na darmowego BBQ z dużą ilością wysmażonej kielbasy, dużą ilość gratisów, oraz dobrą nutkę i wsparcie energetyczne zapewniane przez RED BULL’a !!

 

W tym roku koncentrujemy się na przygotowaniu tak przeszkód żeby dać riderom jak najwięcej funu z jazdy ! Zadbają o to nasi niestrudzeni koledzy z PARK PIRATES !!

 

Założenie jest takie : zbierz ziomeczków, przyjedź i chilluj !

Zawody odbywają się w formacie wolnego jamu. Możecie uderzać na przeszkody ile razy tylko chcecie w ciągu 20 minutowego runu. Sędziowie oceniają tylko odjechane triki. Zapisy odbywać się będą od godziny 10.00 a z zawodami ruszamy o 11.00 – prosimy o punktualność ! Młodzież poniżej 18 roku życia zobowiązana jest do przyniesienia wypełnionego oświadczenia z pozwoleniem startu. Oświadczenie dostępne będzie na FB Volcom Polska !!!

 

Wielkie dzięki dla NITRO snowboards i UNION bindings za dodatkowe nagrody na każdym z przystanków. RED BULL za z energetyzowanie jamu oraz muzę oraz ekipie PARK PIRATES za organizację setupu. Na stronie www.volcom.com znaleźć można info , wyniki, edity i foto z PBRJ.KONTAKT: wojtek@coolsport.pl