Przejazd przez knajpę na Czarnym Groniu

14 luty to dzień zakochanych, a na Czarnym Groniu to będzie dzień zakochanych w snowboardzie, freestyleu, śniegu. W tym dniu w Ski CENTRUM Czarny Groń i Tiger Snowparku odbędzie się PRZEJAZD PRZEZ KNAJPĘ.

 

To druga edycja jedynej w skali kraju i niespotykanej imprezy, łączącej freestyle, sporty zimowe i szaloną rozrywkę. Dodatkowo w tym dniu odbędzie się również NMD LOVESNOW JAM i BagJump Best Trick – wszystko to sprawi że adrenaliny i endorfin będzie więcej niż w zwykłej miłości !!!

Iście freestylowa oprawa imprezy i położenie SKI Centrum Czarny Groń, gdzie odbędzie się PRZEJAZD PRZEZ KNAJPĘ, zimowa aura oraz wiele atrakcji na miejscu sprawią, że znajdziecie się w centrum kolejnego wyjątkowego wydarzenia przygotowanego przez ekipy Czarny Groń, Tiger Energy, NMD Familia i Ronin Snowboards.

Dla gości i amatorów białego szaleństwa, którzy zjadą na weekend do Czarnego Gronia i Tiger Snowparku najważniejsza będzie przede wszystkim w tych dniach niezapomniana zabawa, ale również szkolenia z instruktorami, zawody slopestyle, skoki na poduchę i wisienka na torcie – PRZEJAZD PRZEZ KNAJPĘ.

 

Jego uczestnicy będą musieli wykazać się oprócz fantazji, przede wszystkim niezwykłą odwagą, skacząc z balkonu wprost na przygotowany drop. Po wyczynach snowboardzistów i freestylowców na nartach, będzie pora i na mocniejsze klubowe brzmienie zaserwowane przez DJ’a DAAZ, który energetycznym setem back to back rozbawi gości do białego rana !!!

Zapraszamy i polecamy!