OSCYP Snowboard Contest już w ten weekend

Już w najbliższą niedzielę 7 lutego zapraszamy wszystkich do Białki Tatrzańskiej gdzie odbędzie się kolejna edycja zawodów Oscyp Snowboard Contest. W programie rywalizacja najlepszych riderów oraz ciekawe konkursy z nagrodami dla publiczności.

 

Jednym z nich będzie GoPro Best Video Contest – stała pozycja w harmonogramie ostatnich edycji zawodów. 7 lutego nakręć telefonem, aparatem lub kamerą własną relację video z wydarzeń na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.

Zawody OSCYP Snowboard Contest 2016 będą ponownie relacjonowane przez najlepszych w branży dziennikarzy. Od kilku sezonów do grona archiwizatorów przebiegu rywalizacji dołączają amatorscy twórcy klipów video, którzy dzięki wsparciu firmy GoPro, mogą przygotować własną interpretację relacji filmowej.

 

Zadanie jest proste: należy nakręcić maksymalnie 1,5 minutowy edit, zmontować go w odpowiedni sposób (możesz użyć programu GoPro Studio) i umieścić na serwisie Vimeo lub YouTube. Link do gotowej propozycji należy przesłać na adres konkurs@360mag.pl z dopiskiem w tytule: „Konkurs GoPro”.

 

Na stworzenie swojej relacji uczestnicy mają dziesięć dni. Możliwość przesyłania linków zostanie zamknięta 17 lutego. Dla autora najlepszego materiału przewidziana jest bardzo atrakcyjna nagroda – kamera GoPro HERO4 SILVER.
W zeszłym roku stworzonych zostało ponad piętnaście różnych relacji video. Każdy z uczestników wykorzystał indywidualne techniki gromadzenia materiału oraz finalnego montażu. Konkursowe klipy zawierały między innymi sceny z powietrza i stabilne kadry nagrywane podczas jazdy na desce. Najlepszy okazał się Michał Kowalski, który za ten edit zgarnął kamerkę GoPro:

Oprócz tego podczas ósmej edycji OSCYP Snowboard Contest, na jednej z nowych przeszkód odbędzie się NIXON best trick , gdzie do zdobycia będzie zegarek z serii 51-30, a dla najwyżej skaczących ollie snowboardzistów Cydr Lubelski przewidział konkurs z atrakcyjnymi nagrodami w postaci wypełnionych po brzegi cydrowych skrzynek. Więcej szczegółów poznacie śledząc nasze wydarzenie na Facebooku. Do zobaczenia 7 lutego w Białce Tatrzańskiej!

 

HARMONOGRAM ZAWODÓW
10:30 Rozpoczęcie treningów
11:00 Start zawodów OSCYP Snowboard Contest
13:00 NIXON Best Trick
13:30 Big Ollie Contest by Cydr Lubelski
14:00 Rozdanie nagród