Gniazdo w NIXON Pro Snow Team

Wojtek był praktycznie od pierwszego dnia kiedy marka NIXON weszła na Polski rynek. Początkowo Gniazdo był wspierany na poziomie lokalnym, aby po 3 latach awansować do Europejskiego team’u regionalnego. Teraz przyszedł czas na kolejny krok – Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak awansuje doNIXON Pro Snow Team’u !

 

Wojtek Pawlusiak 28-letni Polski pogromca przeszkód street’owych , który bez wątpienia plasuje się jako numer jeden wśród największych dóbr eksportu Snowboardowego naszego kraju. Gniazdo w rzeczywistości stosunkowo późno startował we freestyle’owej grze snowboardowej . Po obiecującym rozpoczęciu kariery jako profesjonalnego skoczka narciarskiego , Wojtek  po raz pierwszy przypiął deskę w swoich późnych latach nastoletnich. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze sukcesy i żeby wyrobić sobie dobrą opinię w Polsce. Wkrótce udało się przyciągnąć nieco więcej uwagi – serią imponujących wyników w pro zawodach stając na pudle na całym kontynencie europejskim .

 

Choć zawody były miejscem gdzie po raz pierwszy szerzej usłyszano o Wojtku, to przez jego zaangażowanie z Pirate Movie Productions & ekipą Isenseven – Wojtek wypłynął na głębokie wody . Obecnie występuje w najnowszym wydaniu uznanego już teraz za najlepszy film Piratów „Perceptions”, w którym Wojtek ma niesamowity part. Przy okazji oczywiście, po drodze zdobył sporo siniaków.

 

Łapiąc oddech przed kolejnym napiętym harmonogramem sezonu zawodów i filmowania, Wojtek powiedział:

„Kiedy zaczynałem swoją przygodę w snowboardzie, muszę przyznać, że nie wiedziałem zbyt wiele o marce Nixon – pamiętałem, że organizowali jedne z najfajniejszych zawodów o których słyszałem: Nixon Jibfest. Widziałem legendy sceny snowboardowej jak JP Walker i Jeremy Jones, którzy wymiatali w tych zawodach – ziarno zostało zasiane w moim umyśle, aby jednego dnia stać się zawodnikiem team’u PRO Nixon. Dobrze, że nadszedł ten dzień, jaram się jak dziecko! „

„Wojtek jest maszyną”, powiedział Franck Corbery, Dyrektor Marketingu w Nixon Europe.

„Rzadko spotyka się zawodnika z taką determinacją, z tak pokaźnym wachlarzem trików i umiejętności. Jest także bez wątpienia jednym z najbardziej kreatywnych zawodników, w pozornie prozaicznych środowiskach miejskich posiada umiejętności przekształcenia ich w jedyny w swoim rodzaju plac zabaw do jazdy. To wielki charakter, który zawsze ma uśmiech na twarzy, a każda z osób w pro team’ie jest gotowa powitać go na pokładzie. „