Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak rozstaje się z Burtonem

Nasz najlepszy rider Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak rozstaje się z marką Burton, która wspierała go sprzętowo przez kilka ostatnich lat. W tym sezonie Wojtek będzie jeździł na deskach NOBILE Snowboards oraz w wiązaniach UNION.

 

NOBILE Snowboards to polska marka z Bielska-Białej, która znana jest ze sprzętu kitesurfingowego oraz wakeboardowego. W fabryce Nobile produkowane są lub były produkowane deski snowboardowe wielu światowych producentów (między innymi Burton, Contract, Pathron, Raven). Firma ma ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji desek snowboardowych, dysponuje bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym i innowacyjnymi technologiami. Do tej pory nie mieliśmy okazji słyszeć o deskach snowboardowych marki Nobile, ale jak wszystko dobrze pójdzie to Gniazdo sprawi że o deskach Nobile zrobi się głośno.

foto: Piotr Staroń
foto: Piotr Staroń

UNION Bindings to marka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Union jest firmą sprecjalizującą sięw produkcji wiązań snowboardowych, zaryzykujemy stwierdzenie że najlepszych wiązań snowboardowych! Gniazdo do swojej nowej deski wybrał wiązania UNION CONTACT Scotty Stevens czyli najbardziej freestylowe/jibbowe wiązania w kolekcji.