Dayumm x Island BORN x Vacation Forever European Movie Tour 2016

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej premiery filmów snowboardowych w Warszawie, na specjalne zaproszenie Monster Energy powrócą do Polski Eiki Helgason, Halldór Helgason, Kevin Backstrom i Tor Lundström. W tym roku w rozszerzonym składzie, ponieważ dołączą do nich także Sage Kotsenburg oraz Sebbe De Buck! Polska premiera trzech filmów snowboardowych – Island Born, Dayumm! i BYND x MDLS: Vacation Forever z udziałem występujących w nich riderów odbędzie się w Kinie Kijów – Centrum w Krakowie w środę 19 października o 20:30.

Bilety w cenie 15 zł już do nabycia na stronie kina:

http://kupbilet.kijow.pl/MSI/mvc/pl?sort=Flow&date=2016-10-19&datestart=0#
Przed pokazem wszyscy goście będą mieli okazję wygrać w konkursach:
– Czek na darmowy wyjazd na Season Premiere do Vars od Zero Gravity
– Zestawy gadżetów od GoPro
– Zestawy gadżetów od Monster Energy!

 

Opisy filmów:

Island Born – witajcie w świecie Eikiego Helgasona! Pochodzący z Islandii rider, który pojawił się już na niezliczonej ilości okładek magazynów snowboardowych i nagrał dziesiątki editów video, odsłania kulisy swojego życia i kariery. Eiki oraz Stan Leveille pokazują w filmie, jak wygląda dorastanie na Islandii oraz wpływ, jak Eiki wywiera na tamtejszą scenę snowboardową. W filmie nie brakuje też mocnych fragmentów z jazdy pokazujących klasyczny styl Eikiego w zapierającej dech w piersiach scenerii.

 

Dayumm to film w udziałem Halldora Helgasona i Sage’a Kotsenburga, w którym głównym wątkiem jest szukanie odpowiedzi na pytanie, czemu zaczęliśmy jeździć na snowboardzie. Jest to film o podróżowaniu dookoła świata z najlepszymi przyjaciółmi, motywowaniu siebie nawzajem do robienia tricków, które wydawały się wcześniej niemożliwe i czerpaniu z tego jak najwięcej radości. Od streetowych spotów po backcountry, w filmie pokazany jest pełen zakres i kreatywność tricków w wykonaniu obu riderów. „Dayumm” zostało nagrane w Japonii, Minnesocie, Austrii, Włoszech, na Islandii oraz w Norwegii, a w filmie występuję także Max Warbington, Teddy Koo, Nils Mindnich, Jesse Paul, Benny Milam, Sven Thorgren, Jake Olson Elm i Eiki Helgason.

 

Vacation Forever – ekipa BYND x MDLS powraca ze swoim drugim filmem! Kevin Backstrom, Tor Lundstrom, Max Buri, Sebbe De Buck, Ulrik Badertscher i David Djite spędzili sezon 15/16 nagrywając materiały w Japonii, Szwajcarii, Austrii, Chile, Francji i USA. W „Vacation Forever” zobaczycie grube tricki w backcountry, jazdę w puchu, sekcje na parku z ziomami oraz konkretną dawkę melanżu, czyli wszystko to, czego możecie się spodziewać od słynnej ekipy.
Oficjalny event na FB:
https://www.facebook.com/events/1595363234101250/