Lewis Hamilton na snowboardzie

Lewis Hamilton na snowboardzie

Pewnie mało kto wie że Mistrz Formuły 1 Lewis Hamilton to także miłośnik jazdy na snowboardzie. W ostatnim czasie wybrał się  do Japonii gdzie pod okiem Kevina Backstroma, Tora Lundstroma i Halldora Helgasona doskonalił umiejętności jazdy w puchu.

 

Cała ekipa udała się na wyspę Hokkaido, gdzie spędziła wspólne czas na wędrowaniu po górach i jeździe na snowboardzie w świeżym puchu oraz na skuterach śnieżnych. Gdy natomiast po kilku dniach śnieg zamienił się w deszcz, Lewis zaproponował przejazd na zachodnie wybrzeże wyspy, żeby posurfować w Morzu Japońskim.

 

Podczas swojego pobytu w Japonii Lewis powiedział:

Cieszę się, że mogłem odbyć taką podróż na początku tego roku. Świetnie było móc spędzić czas z kilkoma wyjątkowymi sportowcami i cisnąć razem z nimi na snowboardzie – idealne wpisało się w to mój cykl przygotowań do nowego sezonu F1.

Tor Lundstrom dodał:

Super było być częścią tej wyprawy, a umiejętności Lewisa na snowboardzie były imponujące. Monster Energy zawsze wychodzi z jakimiś fajnymi projektami, a możliwości jazdy ze sportowcami z innymi dyscyplin to naprawdę dobra zabawa – mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się to powtórzyć.