OSCYP Snowboard Contest 2015

Najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce powracają kolejny raz. Już 31 stycznia na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej najlepsi w Polsce zawodnicy zmierzą się o atrakcyjne nagrody, a publiczność spędzi miło czas przy dodatkowych atrakcjach związanych z kulturą snowboardową. Przewidziane są również inicjatywy internetowe. Dziś rusza MINI X Burton BoardDesignContest, konkurs na najlepszy projekt graficzny deski snowboardowej!

 

Zanim poznamy przygotowane na 31 stycznia i 1 lutego atrakcje, główni sponsorzy zawodów przygotowali konkurs dla osób z umiejętnościami artystycznymi. MINI x Burton BoardDesignContest to okazja do zdobycia deski firmy Burton Snowboards z własnym projektem graficznym. Zwycięzca będzie mógł również skorzystać ze specjalnego przejazdu samochodem MINI podczas OSCYPowego weekendu. Do 28 grudnia można przesyłać swoje projekty na konkurs@360mag.pl. Szablon deski w formacie PDF dostępny jest na oficjalnym fanpage’u:

 

http://www.facebook.com/oscypsnowboardcontest

 
5 stycznia, grono jury w składzie Burton Snowboards Polska, MINI Polska i 360mag.pl, podejmie decyzję o tym który projekt trafi do amerykańskiej siedziby Burton Snowboards w Burlington, gdzie zostanie zmaterializowany. Oprócz tego przyznana zostanie nagroda publiczności za największą ilość polubień na oficjalnym fanpage’u.
oscyp15-
Siódma edycja OSCYP Snowboard Contest to kolejny etap rozwoju największej snowboardowej inicjatywy w Polsce. W przeciągu wielu lat projekt przeszedł długą drogę od małego konkursu do snowboardowego festiwalu. Obecnie obok głównego konkursu organizowane są zawody dla dziewczyn Femi Best Trick, a przestrzeń pod stokiem naturalnie przeobraziła się w miasteczko branży snowboardowej.
W tym roku pojawią się dodatkowe atrakcje. Burton Snowboards, oprócz centrum testowego, ustawi Riglet Park – przestrzeń dla dzieciaków. Najmłodsi miłośnicy śniegu będą mogli pod okiem ekspertów spróbować swoich sił w jeździe na desce. Ponownie zorganizowany zostanie GoPro Day oraz Nixon Best Trick. Sporą atrakcją jest również możliwość przetestowania samochodów MINI – wystarczy ważne prawo jazdy. Po zawodach, uczestnicy snowboardowego weekendu będą mogli świętować w specjalnym Apres Ski Red Bulla.

Już wiemy co czeka nas 31 stycznia. Teraz czekamy na śnieg, a graficy z pomysłami na projekt deski, niech zabierają się do projektowania. Termin mija 28 grudnia!