Winter Sport Festival 2019

Garmin Winter Sports Festival 2019

Wielkimi krokami zbliża się Garmin Winter Sports Festival 2019, w ramach którego rozegrane zostaną pierwsze polskie zawody Pucharu Europy FIS w narciarskiej i snowboardowej konkurencji Big Air oraz Mistrzostwa Polski we Freeskiingu. Na skoczni ze śniegu o punkty FMB World Tour powalczą też rowerzyści. Organizatorzy szykują dodatkowe atrakcje, które sprawią, że wydarzenie to będzie najlepszą okazją do odwiedzenia Białki Tatrzańskiej.

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska będzie gospodarzem tego wyjątkowego na skalę światową wydarzenia już po raz 5 z rzędu. Co roku widowiskową rywalizację sportową podziwiają tłumy turystów i miłośników sportów zimowych, odwiedzających ten popularny kurort każdego dnia.

Specjalna skocznia zlokalizowana jest tuż obok 6-osobowej kolei krzesełkowej Kotelnica Express. Dzięki czemu kibicowanie można łatwo połączyć z dniem spędzonym na stoku. W tym roku w miasteczku Garmin Winter Sports Festival 2019 ustawiony zostanie także telebim, który ułatwi śledzenie najbardziej widowiskowych ewolucji narciarzy, snowboardzistów i rowerzystów.

Aby uczynić Garmin Winter Sports Festival 2019 najlepszą okazją do odwiedzenia Białki Tatrzańskiej, organizatorzy szykują również dodatkowe atrakcje dla kibiców. W miasteczku wydarzenia będą czekały dodatkowe atrakcje m.in. konkursy, dobra muzyka oraz jazdy testowe samochodami Audi. Będzie to doskonała okazja, by w zimowych warunkach przetestować modele A1 i Q3.


Wstęp na imprezę jest wolny, więcej informacji znaleźć można na stronach:

www.wintersportsfestival.pl

https://www.facebook.com/events/114780626127467/permalink/138670060405190/

www.instagram.com/wintersportsfestival