GO POW Snowboard Festival 2016

Tegoroczna edycja GO POW Snowboard Festival odbędzie się w dniach 18-19 listopada, w parku trampolin GO Jump we Wrocławiu.

 

Pierwszą nowością w tym roku jest lokalizacja. Czwarta odsłona imprezy odbędzie się w GOjump, czyli olbrzymim parku trampolin, zaopatrzonym także w rampy do skoków na poduchę. – Nowa lokalizacja otwiera nam nowe możliwości w kwestii warsztatów, szczególnie tych praktycznych. Dostęp do trampolin, ramp i sprzętu sportowego sprawia, że możemy rozwinąć ofertę zajęć ruchowych – mówi Marcin Jellinek, organizator festiwalu.

 

W programie GO*POW znajdą się jego tradycyjne już punkty: projekcje filmów, warsztaty, strefa wystawiennicza, konkursy oraz after party. Wśród prowadzących warsztaty pojawią się między innymi Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak, dr Piotr „Pedro” Kunysz, Anna „Puotka” Płocińska czy Adrian Smardz. Wśród filmów jak zwykle pojawią się produkcje z Polski i świata.

 

Nie zabraknie także nowości programowych. – W tym roku mamy kilka nietypowych propozycji. Cały program ogłosimy wkrótce, ale już teraz mogę zdradzić, że w strefie Zajawa Tattoo uczestnicy GO*POW będę mogli na miejscu wykonać sobie tatuaż związany ze górami, zimą i snowboardem – ujawnia Marcin Jellinek. – Postaramy się, aby ta edycja zapadła wszystkim w pamięć na długo, a niektórym pewnie na całe życie – dodaje ze śmiechem. Jak zwykle będzie także wiele okazji na zgarnięcie nagród od partnerów i sponsorów GO*POW, a o żołądki uczestników zadbają lokalne foodtracki.

 

Tradycyjnie festiwal zakończy się imprezą klubową w kultowej już wrocławskiej Bezsenności. Napędzany przez Red Bulla after jak zwykle potrwa do rana i będzie symbolicznym rozpoczęciem sezonu 2017.

 

Bilety na festiwal będą do nabycia wkrótce na www.gopowfestival.pl