Przegląd kolekcji Pathron Snowboards 2017

Nadchodzi kolejny sezon zimowy a wraz z nim nowe kolekcje sprzętu snowboardowego. Dzisiaj przyglądamy się co nowego pojawi się u naszej rodzimej marki snowboardowej, która cieszy się co raz większą popularnością. Pathron Snowboards to producent bardzo dobrej jakości desek snowboardowych dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych riderów, którzy szukają dobrej deski w rozsądnych pieniądzach.

Sezon 2017 to kilka nowości w kolekcji Pathron Snowboards, a największą jest fakt pojawienia się damskiej deski. Swirl bo tak nazywa się nowy damski blacik to propozycja dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych dziewczyn które szukają wszechstronnej deski do parku i na stok. Wizualnie chyba też się może podobać .

pathron-swirl-17

Lekkiej modyfikacji doczekała się też najpopularniejsza deska w kolekcji czyli Sensei. Nowy Sensei zyskał nowy kształt nosa i taila, który ułatwi wam wykonywanie pressów i butterków. Nowa jest również grafika, która naszym zdaniem prezentuje się lepiej od tej ubiegłorocznej.

pathron-sensei-2017

Równie popularny model Legend zyskał nową grafikę oraz nowy kształt. Legend to bardzo dobry wybór dla średnio zaawansowanych riderów szukających deski przede wszystkim do jazdy po przygotowanych trasach.

pathron-legend-2017

Nową szatę graficzną zyskał również pro model Piotrka „Lotnika” Tokarczyka czyli Pathron Play. Jak widać grafika nawiązuje do ksywki ridera.

pathron-play

Niezmieniony został model Blade, ale to chyba tylko dlatego, że nie ma sensu zmieniać czegoś co jest bardzo dobre. Blade to deska która bardzo przypadłą nam do gustu. Idealna dla ridera który lubi się przede wszystkim „bawić” na stoku i w parku, ale nie gardzi też jazdą po przygotowanych trasach.

pathron-blade

Nowy kształt zyskały też deski z serii Carbon czyli Carbon Silver i Carbon Gold. Carbon Gold jest dodatkowo dostępny w wersji Split. Seria Carbon dedykowana jest dla zaawansowanych riderów, którzy przede wszystkim lubią prędkość i dynamiczną jazdę na krawędziach w każdych warunkach.

pathron-carbon-silver-2017
Pathron Carbon Silver
pathron-carbon-gold
Pathron Carbon Gold
pathron-carbon-gold-split
Pathron Carbon Gold Split

Dla miłośników freerajdu dedykowany jest model Missile oraz bardziej uniwersalny Powder Toy. Missile jest dodatkowo dostępny w wersji Split. W splitowej wersji dostępny jest również model Scratch.

Pathron Missile
Pathron Missile
Pathron Missile Split
Pathron Missile Split
Pathron Powder Toy
Pathron Powder Toy
Pathron Scratch Split
Pathron Scratch Split

Ostatnią deską w kolekcji jest Pathron Draft, czyli rasowa deska allmountain dla zaawansowanych riderów. Sztywna i wymagająca ale odwdzięczająca się niezwykłymi wrażeniami z jazdy.

pathron-draft-2017