wyniki good wood 2018

Zwycięzcy GOOD WOOD 2018

Od kilku lat tradycyjnie przed rozpoczęciem każdego sezonu snowboardowego ogłaszane są wyniki prestiżowych testów snowboardowych GOOD WOOD, podczas których testowane są deski snowboardowe z nowych kolekcji.

 

Deski testowane są przez grupę doświadczonych riderów, o dużych umiejętnościach dzięki czemu możemy być pewni że wyróżnione deski charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami. Trzeba jednak pamiętać że są to testy komercyjne, w których uczestniczą wybrane deski producentów którzy za to zapłacili. Nie umniejsza to jednak rangi testów gdyż większość czołowych producentów zgłasza tu swoje deski.

 

Deski był testowane w następujących kategoriach: deski allmountain męskie, deski allmountain damskie, deski do parku męskie, deski do parku damskie. Dodatkową kategorią jest Bang For Your Buck w której znalazły się deski o najlepszych ocenach i najniższej cenie czyli o najlepszym stosunku ceny do jakości.

Deski z grupy allmountain testowane były w Snowbird w Utah natomiast deski parkowe testowane były w Carinthia Mount Snow w Vermont

 

Poniżej prezentujemy laureatów tegorocznych testów GOOD WOOD.

BANG FOR YOUR BUCK Allmountain, męskie

GOOD WOOD 2018 Allmountain, męskie

Bang For Your Buck Park, męskie

GOOD WOOD 2018 Park, męskie

Bang For Your Buck Allmountain, Damskie

GOOD WOOD 2018, Allmountain, Damskie

Bang For Your Buck Park, Damskie

GOOD WOOD 2018, Park, Damskie