Gogle Tripout Steez

Tripout Steez to nowy model gogli tej młodej polskiej marki, który właśnie trafił do sprzedaży. Gogle już na pierwszy rzut oka przyciągają uwagę ale to co najlepsze nie jest widoczne gołym okiem. Po pierwsze w modelu Steez zastosowano bardzo ciekawy system wymiany szyb, które osadzone są w ramce na mocnych magnesach. Takie rozwiązanie pozwala na szybką, łatwą i bezproblemową wymianę szyb bez zdejmowania gogli. Kolejną rzeczą którą wyróżnia ten model gogli jest system szybkiej wymiany paska. Przy pomocy dwóch ruchów wyciągamy pasek z ramki i możemy przypiąć nowy.

Tripout Steez to gogle które sami możemy skomponować według własnego gustu. Do wyboru są dwa kolory rami (biały i czarny), cztery rodzaje szyb lustrzanych, dwa rodzaje szyb na pochmurne dni oraz cztery wzory pasków.

 

Taka liczba poszczególnych części sprawia że możemy stworzyć bardzo dużą ilość unikalnych kompozycji. W sklepie internetowym zazwyczaj spotkacie cztery dedykowane kompozycje przygotowane przez producenta ale jeżeli chcecie mieć inny wariant to wystarczy poinformować o tym sprzedawcę.

 

Kolejną  rzeczą która wyróżnia model Steez jest twarde etui zamykane na zamek błyskawiczny. Cena detaliczna gogli z twardym etui to 329zł. Naszym zdaniem jest to bardzo atrakcyjna cena jeśli weźmiemy pod uwagę całokształt. To jak gogle się prezentują, jak leżą na twarzy i jak się sprawdzają na stoku. Gogle Tripout Steez do kupienia w Proboarder.pl

Tripout Steez Afro
Tripout Steez Afro
Tripout Steez Digital CAmo
Tripout Steez Digital Camo
Tripout Steez Trippin
Tripout Steez Trippin
Tripout Steez Biggie
Tripout Steez Biggie

tripout-steez-wymiary

szyby-tripout

tripout-steez-digital-camo-komplet