Deski Bataleon Snowboards – kolekcja 15/16

Przygotowania do kolejnego sezonu snowboardowego nabierają rozpędu, w sklepach pojawiają się nowe kolekcje sprzętu, stacje narciarskie przygotowują się na pierwsze opady śniegu, a my przedstawiamy wam tegoroczną kolekcję desek Bataleon Snowboards. Nie będziemy ukrywać że Bataleon to marka, którą lubimy i mieliśmy okazję jeździć na deskach tej firmy.

 

O technologii TBT jest wiele opinii dobrych i złych. Z naszej strony są pozytywne opinie na temat tego rozwiązania aczkolwiek wiadomo że oprócz zalet są też wady ale o tym może innym razem. Tegoroczna kolekcja Bataleon składa się z serii White Gold, w skład której wchodzą cztery niezwykle wszechstronne deski Allmountain, które zostały wykonane z najlepszych dostępnych materiałów i technologii aby wynieść Twój poziom jazdy na inny level.

 

W skład serii White Gold wchodzą modele: North, Flyer, Shaka oraz Proto. Pozostała część kolekcji to modele: Evil Twin, Evil Twin Asymetrical (krawędź backside’owa ma inną długość i promień skrętu w stosunku do krawędzi frontside’owej), Disaster, The Jam, Boss, Whatever, Goliath, Fun.Kink, Distortia, PusUp, Feelbetter, She W, GW (Global warmer), Magic Carpet, Airobic, Stewards Camel Toe, Kolaboracja z Switchback sprzedawana z w zestawie z wiązaniami pod kolor deski.

 

bataleon boss 2016 bataleon disaster 2016 bataleon distortia w16 bataleon evil twin asym w16 bataleon-feel-better w16 bataleon-funkink 2016 bataleon-goliath 2016 bataleon-gw 2016 bataleon-magic-carpet 2016 bataleon-pushup 2016 bataleon-shew w16 bataleon-steward-camel-toe bataleon-switchback bataleon-the-jam bataleon whatever 2016

bataleon-airobic