Gillette Extreme Ride w Warszawie

Już 15 lutego (sobota) na górce szczęśliwickiej w Warszawie, odbędzie się największa impreza snowboardowo-narciarska „Gillette Extreme Ride”. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i zainauguruje warszawskie ferie zimowe.

 

Event jest darmowy i skierowany zarówno do pasjonatów sportów zimowych jak i osób, które chcą po raz pierwszy spróbować swoich sił w podniebnych akrobacjach. Organizatorem wydarzenia jest marka Gillette, producent wprowadzonej na polski rynek maszynki Gillette Fusion ProGlide SilverTouch*, która sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach.

 

Impreza Gillette Extreme Ride jest organizowana w ramach kontynuacji rozpoczętej we wrześniu 2013 roku kampanii „Wyzwania Gillette Sensitive” – podczas, którego sprawdzano czy nowa maszynka Gillette rzeczywiście zapewnia komfort golenia w najbardziej ekstremalnych warunkach. Pierwszy etap kampanii rozpoczął się premierą filmu dokumentującego skok spadochronowy z 4 tys. metrów, podczas którego skoczek golił się maszynką Gillette. Wideo (w dwóch wersjach 30-sekundowej i 2-minutowej) zachęcało fanów facebook’owego profilu Gillette Polska do zgłaszania kolejnych ekstremalnych wyzwań, w trakcie których tym razem konsumenci mieli sprawdzić nową maszynkę.

 

W głosowaniu internauci wybrali trzech twardzieli, a marka umożliwiła realizację zaproponowanych przez nich wyzwań. W ich trakcie męska skóra twarzy została poddana licznym niesprzyjającym czynnikom, takim jak lodowata woda, wysoka i niska temperatura, błoto, czy śnieg. Jak w tych sytuacjach poradzili sobie twardziele i produkty Gillette? Można sprawdzić oglądając filmiki opublikowane w ostatnich dniach grudnia. Celem wydarzenia Gillette Extreme Ride jest propagowanie sportów zimowych, poprzez przybliżenie dwóch dyscyplin jakimi są slopestyle snowboardowy i narciarski. Slopestyle, to tor przeszkód składający się ze skoczni i przeszkód ustawionych w jednej linii.

 

Dla uczestników imprezy stok na górce szczęśliwickiej zostanie bezpłatnie udostępniony na cały dzień i będzie podzielony na trzy sekcje rekreacyjno-sportowe: strefa przeszkód ślizganych (jibbing**), w której zostanie ustawiona linia trzech przeszkód (raile, boxy). Strefa skoków na poduszkę dmuchaną (Air Pad), czyli pneumatyczna poduszka do bezpiecznego amortyzowania skoków na snowboardzie i nartach. Ostatnią z udostępnionych stref, będzie skocznia Big Air, która jest konstrukcją śnieżną zapewniającą bezpieczne skoki.

 

W ciągu całego dnia we wszystkich strefach będą realizowane animacje z nagrodami. Dodatkową atrakcją będą otwarte zawody w skokach na skoczni, na które została zaproszona polska czołówka w jeździe zarówno w snowboardzie jak i nartach. Podczas zawodów uczestnicy będą musieli sprawdzić się we wszystkich strefach, wykonując ekstremalnie trudne akrobacje. Dodatkowo, na funpagu marki Gillette na Facebooku będzie można wygrać specjalne VIP-owskie wejściówki! Wszystko przy dźwiękach klubowej muzyki granej na żywo przez DJa.