zima, sztruks

BLACK WEEKEND – promocje na karnety.

Dzisiaj mamy słynny BLACK FRIDAY czyli dzień mega promocji i rabatów, które w części sklepów trwają od początku tygodnia i będą obowiązywać jeszcze do poniedziałku. To dobra okazja aby kupić skipass w promocyjnej cenie.

Nie wiem czy już sprawdzałeś cenniki karnetów na sezon 2022/2023 ale nie zaskoczę Cię jeśli napiszę że tak jak wszystko tak i ceny karnetów podskoczyły wyraźnie do góry.

Dlatego jeśli planujesz w tym sezonie wyskoczyć na deskę to od dzisiaj do niedzieli lub poniedziałku możesz kupić karnet do wybranych stacji narciarskich w promocyjnej cenie.

Ile możesz zaoszczędzić na zakupie karnetu w BLACK FRIDAY ?

Z tego co sprawdziliśmy a być może i tak nie dotarliśmy do wszystkich miejsc to możesz zaoszczędzić od 8% nawet do 50% więc warto sprawdzić czy promocją jest objęta Twoja ulubiona stacja narciarska. Plusem zakupu jest to że promocyjny skipass możesz wykorzystać w dowolnym dniu w sezonie 2022/2023.

Ceny promocyjne dotyczą karnetów czasowych, całodziennych oraz kilkudniowych. Na tych kilkudniowych wiadomo możesz zaoszczędzić najwięcej.

Gdzie kupić promocyjny skipass ?

Zachęcam do odwiedzenia następujących stron:

https://e-skipass.pl

Na powyższej stronie kupicie karnety do stacji narciasrkich należących do Wiślanski Skipass, Grupa Pingwina (Wisła Skolnity, Krynica Słotwiny, Czarny Groń, Zieleniec Arena, Istebna Zagroń, Krynica.Ski, Murzasichle Ski, Świeradów-Zdrój, Karpacz Biały Jar, Lądek Zdrój.

https://tatrysuperski.skiperformance.com/

Na powyższej stronie kupicie karnety z 8% zniżką do wszystkich stacji zrzeszonych w ramach Tatry Super Ski. Znajdują się tutaj wszystkie największe stacje narciarskie w Tatrach i na Podhalu.