The Fourth Phase w Multikinie

Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć najnowszej produkcji z udziałem Travisa Rice’a to mamy dobrą wiadomość. 21 listopada w sieci Multikino odbędą się  dodatkowe pokazy nowej superprodukcji snowboardowej „The Fourth Phase”. Nie przegap ostatniej szansy by zobaczyć najważniejsze wydarzenie snowboardowe ostatnich lat na wielkim ekranie. Najnowsze dzieło twórców legendarnych już produkcji snowboardowych: „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” ponownie 21 listopada 20:00 w 13 kinach sieci Multikino.

 

Połączenie geniuszu Travisa Rice’a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem,  które zachwyci nie tylko fanów snowboardu. Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki (oprócz Travisa Rice’a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami.

 

Travis Rice i jego ekipa tak jak w przypadku „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” podnosi poprzeczkę na kolejne lata dla filmów ekstremalnych. Jeżeli ktoś zna już dokonania Travisa tego filmu nie trzeba mu specjalnie reklamować, a jeżeli ktoś wybiera się na jego film po raz pierwszy niech przygotuje się na naszpikowaną adrenaliną największą przygodę jaką można przeżyć za pośrednictwem dużego ekranu.

 

Zobacz oficjalny zwiastun:

 

Terminy pokazów:

21 listopada (poniedziałek), g. 20:00 – Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

 

Ceny Biletów – uwaga! Na pokazy w listopadzie obowiązują nowe, niższe ceny biletów:

Normalny – 32 zł

Ulgowy – 28 zł

Facebook – 28 zł (z kuponem Facebook z aplikacji voucherowej Multikino Polska, tylko w kasie kina)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl        

                                                                                                          

Produkcja: Austria, 2016

Zdjęcia zrealizowane w Polinezji Francuskiej, Japonii, Rosji i USA

czas trwania: 90 min.

Producent: Red Bull Media House

Reżyseria: Jon Klaczkiewicz i Curt Morgan

Muzyka: Kishi Bashi

Technologia: film zrealizowany w 4K, emitowany w 2K zgodnie ze standardem kinowym DCP. Film z polskimi napisami!

 

Organizator: Multikino S.A., 9th Plan Michał Piłat Sp. j., Woodpecker MP

Partnerzy pokazu: Red Bull Sp. z o.o.

Patroni medialni: Polskie Radio Czwórka, Aktivist, Demotywatory.pl, Extreme Sports Channel, Off.Sport.pl, Freestyle.pl, Co jest Grane 24, Naszemiasto.pl, DlaStudenta.pl, Zero Gravity