Premiera The Fourth Phase w Jumpcity w Katowicach

Gorąco wyczekiwana premiera „The Fourth Phase”, filmu wyprodukowanego przez Red Bull Media House, w którym główną rolę zagrał Travis Rice, zgromadziła ponad 4 000 fanów w słynnym Shrine Auditorium w Los Angeles. Fani, którzy nie mogli dotrzeć na premierę w Los Angeles nie muszą rozpaczać, ponieważ 2 października o godzinie 21:00 „The Fourth Phase” zadebiutuje w JUMPCITY w Katowicach!

 

Film trafi do sprzedaży 3 października, a już teraz można zamówić go
w przedsprzedaży na stronie TheFourthPhase.com.  Partnerem imprezy jest AZS Katowice, który od kilkunastu lat prowadzi zajęcia przygotowawcze dla lokalnych snowboardzistów. Tym razem trenerzy AZSu wraz z Jarkiem Jędraszkiem (instruktor snowboardu oraz wieloletni trener katowkicego AZSu) poprowadzą rozgrzewkę na trampolinach w JUMPCITY.

 

Po rozgrzewce odbędzie się jam session, podczas którego będzie można zdobyć deskę Lib Techa, na której Travis Rice jeździ w filmie The Fourth Phase.

 

Popisy uczestników będą oceniane przez Marka Sąsiadkę (Lib Tech Polska, polski snowboardzista, olimpijczyk z Salt Lake City), Macieja Kieslera (wicedyrektor AZS Katowice, trener snowboardu) oraz Łukasza Kosmowskiego (Burton Polska, lokalny snowboarder).

 

Harmonorgram imprezy:

18:30 – Rozgrzewka AZSu (liczba miejsc ograniczona)

19:30 – Jam session (liczba miejsc ograniczona)

20:30 – Rozdanie nagród

21:00 – Projekcja filmu „The Fourth Phase”

Miejsce: JUMPCITY, ul. Kościuszki 227, Katowice

Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/1669628530018551/