Snow Factory w Białym Jarze

Snow Factory w Białym Jarze to pierwsze tak zaawansowane technologicznie urządzenie w Polsce. Umożliwia ono w ciągu 24h wytworzyć 100m3 białego puchu, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie, może uzupełnić braki śniegu na stokach.

 

Na uwagę zasługuje także fakt, możliwości produkcji śniegu nawet w dodatnich temperaturach, co z całą pewnością ułatwi uzupełnienie białego puchu w momentach niesprzyjających warunków atmosferycznych. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się w trakcie organizacji zarówno wielu wydarzeń zimowych, jak i letnich. Fabryki śniegu są już wykorzystywane w kurortach narciarskich na całym świecie i spełniają swoją funkcję wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba uzupełnienia śnieżnego puchu.

snow factory karpacz biały jar

Urządzenie w szybki sposób ochładza wodę do temperatury zamarzania i w efekcie końcowym otrzymywane są „suche śnieżynki” o najwyższym stopniu zamrożenia. Fabryka śniegu gotowa jest do pracy zaraz po podłączeniu do prądu i może pracować przez całą dobę, bez względu na temperaturę powietrza i wody.

 

Kilka dni temu Winterpol Karpacz Biały Jar, przygotował ofertę specjalną dla wszystkich fanów zimowej jazdy po stokach. Dokonując zakupu karnetu do 31 października na stronie internetowej Winterpol Karpacz, można liczyć na zniżkę nawet do -35%. Wybrane karnety upoważniają także do dłuższej jazdy na stoku o 3h.