„SNOWJOB”- Otwarcie sezonu zimowego w Poznaniu

Jeżeli nie macie jeszcze planów na 17.10.2008 to mamy przyjemność zaprosić was na „SNOWJOB” – drugi w historii i organizowany jibb w Poznaniu. Cała impreza będzie trwała od 18:00 dla jeżdżących (od 19:00 dla ogólnej publiki) do 8:00 dla pijących red bulle.

 

Przygotowany będzie bardzo miły i lajtowy setup, z którego każdy wyciśnie ile będzie potrafił. Do godziny 19:00 będzie wolna jazda, następnie zacznie sie około godzinny warm-up juz przy fankach, muzyczce i z komentatorem. Na 20:00 planujemy pokaz pierwszego filmu: ROME SDS „No Correct Way” po projekcji robimy best trick z atrakcyjnymi nagrodami ELECTRIC i ROME do zgarnięcia. Po ogłoszeniu najlepszych zaprosimy na premierę filmu MEPtv „Ready to…”
…a po tych wszystkich atrakcjach startujemy juz z pełnowymiarową imprezą do białego rana. Podczas trwania imprezy do wygrania turbo atrakcyjne nagrody- deski ROME i zegarki NIXON. W wasze gusta muzyczne będzie starał trafić Super T, J’Sky & Papa Musta + piękny vocal za mikrofonem i błyszczący saxofon na żywo.