ROME SDS prezentuje PRE-JIB ZIELENIEC

To już 9 z kolei edycja imprezy ROME PRE-JIB …ale ta jest wyjątkowa ponieważ pierwszy raz jeden z przystanków eventu będzie miał miejsce w Polsce (12.01.2013), a konkretnie w zimowej stolicy Dolnego Śląska czyli w Zieleńcu. Z założenia PRE JIB to jedna z pierwszych imprez, która odbywa się na początku sezonu, po otwarciu kurortów i tak jest również tym razem.

 

Cały Jam odbywa się w imię dobrej zabawy i kontestu dla amatorów na otwarcie sezonu zimowego. Pre-Jib odbędzie się w tym roku pierwszy raz w Polsce i zapewne zagości u nas na dobre. Cały park będzie zakręcony jak wąż na plakacie i zróżnicowane lajny dadzą możliwość popisania się każdemu zawodnikowi. Liczymy na dobrą zabawę i kreatywność.

 

Oprócz dobrze przygotowanego parku, oczywiście mamy konkretne nagrody! Pierwsze miejsce dostaje secik deska + wiązania + rękawice, drugie miejsce dostaje wiązania + plecak, za trzecie miejsce są buty a najlepsza dziewczyna dostaje deskę Detail „man-eater”. Oprócz tego odbędzie się również best trick za który będzie można zgarnąć dodatkowe fanty.

 

Dla wszystkich zawodników przewidziany jest darmowy karnet na snowpark na cały dzień i nie ma żadnej opłaty wpisowej, dodatkowo darmowe BBQ + piwko + Red Bull, mamy dobrą muzykę i dużo nagród typu koszulki, okulary, czapki dla wszystkich, którzy wpadną popatrzeć więc warto wpaść. Sprawdzajcie na bieżąco informacje bo mamy przygotowanych dla Was sporo niespodzianek, gości specjalnych itp. Wieczorem po imprezie zapraszamy na after party ze zwycięzcami, przegranymi, zawodnikami, organizatorami, dziewczynami z red bulla i wszystkimi co wiedzą jak się tańczy w butach snowboardowych na barze!

 

Zapisy na ROME SDS PRE JIB można robić już od dziś do 11.01.2013 włącznie pod adresemgienia@signx.pl – dla tych którzy nie zdążą się zapisać przez internet 12go od 9:00 będzie czynne biuro zawodów gdzie będzie jeszcze można się zapisać.

więcej info na www.facebook.com/romepolska