Projekt The North Face® BackStyler™ by Swatch

The North Face® BackStyler™ by Swatch® to wyjątkowa inicjatywa zawodników teamu The North Face. Jej celem jest przygotowanie programu szkoleniowego, który pozwoli rozwijać talent oraz pasję najzdolniejszych riderów biorących udział we Freeride World Tour Juniors by Dakine. Xavier De Le Rue, Sam Smoothy oraz Markus Eder poszukują narciarzy i snowboardzistów, którzy potrafią połączyć to co najważniejsze w backcountry i freestyle’u, a jednocześnie prezentują oryginalny styl.

„Młodzi zawodnicy są przyszłością jazdy big mountain. BackStyler™ to okazja byśmy podzielili się z nimi swoimi doświadczeniami. Nie mogę się doczekać by odnaleźć ten wyjątkowy błysk w oku najmłodszych riderów.” – komentuje De Le Rue.

Uczestnicy programu BackStyler™ zostaną wybrani spośród zawodników startujących w dwóch przystankach Freeride World Tour Juniors by Dakine w Chamonix oraz Fieberbrunn Pillerseetal.

Każdy z nich dołączy do jednego z teamów, w skład którego wejdą zawodnicy The North Face®, fotograf i operator kamery. Efekty ich pracy trafią do sieci, a zespół który wzbudzi największe zainteresowanie w ciągu 15 dni otrzyma nagrodę wartości €4,000, która pomoże w realizacji kolejnych ciekawych projektów w 2014 roku. Dodatkowo czekają na nich także produkty The North Face®, Swatch®, Nikon, Canon oraz Apple.

Więcej informacji o The North Face® oraz Swatch® znaleźć można na stronach:
www.thenorthfacejournal.com
http://facebook.com/thenorthface.europe

www.swatch.com
http:// facebook.com/Swatch
http://facebook.com/SwatchProteam