JIB BEAT Magnolia Park we Wrocławiu

Już 23 lutego przed Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu odbędą się największe w naszej pięknej ojczyźnie tegoroczne miejskie zmagania jibbowe. Agencja Real Event oraz Village Park Snowparks po dwóch wspólnie zrealizowanych eventach jibbowych w Jeleniej Górze po raz kolejny połączyła siły, aby tym razem we Wrocławiu zorganizować następne spektakularne zawody.

 

Na torze, zaprojektowanym przez Macieja „Stacha” Stasiaka z Village Park Snowparks, zmierzy się czołówka polskich oraz zagranicznych snowboarderów. Tor, na bazie ogromnej konstrukcji z rusztowań, o niemal 30-metrowej długości i 10-metrowej wysokości, stanie tuż przed Magnolia Park we Wrocławiu – największym Parku Handlowo-Usługowym na Dolnym Śląsku. Świeży śnieg w ilości ponad 30 ton zostanie sprowadzony na zawody prosto z Karkonoszy. Dobór przeszkód na zawody nie jest przypadkowy, ich wybór był konsultowany z najlepszymi polskimi raiderami. Setup na zawody to prosty i łamany rail. Rureczki będą miały odpowiednio 8 oraz 9 m. Produkcją raili zajęła się firma Horse Bross – dolnośląski producent przeszkód do snow i skateparków.

 

jib_beat2

 

Finał zawodów odbędzie się po zmroku przy dużej dawce świateł i dobrej muzy.
Imprezę muzycznie i energetycznie rozkręci Red Bull, więc rezerwujcie termin i szykujcie się na grubą bibę.
Oprócz zawodów odbędą się konkursy dla publiki, w których będzie można wygrać wypasione fanty między innymi od sklepu SkateSports.pl.

 

Przeczytacie o imprezie na www.4board.pl, www.andegrand.pl, www.e-snowboard.info, www.freestyle.pl, www.snowboard.pl, www.snowboardowe.pl, www.snowboards.pl.

 

Chcecie być na bieżąco? → lajkujcie i śledźcie nasz profil na fejsie: www.facebook.com/jibbin.beat

 

Kontakt/zapisy: jibbeat@realevent.pl

Tak było w zeszłym roku w Jeleniej Górze: