Burn Style Session na rozpoczęcie Air&Style

1 lutego, na stadionie Bergisel w Innsbrucku, odbędzie się wyjątkowa impreza, która zainauguruje tegoroczną, 20. edycję zawodów Air & Style. Burn Style Session będzie prawdziwym pojedynkiem na styl, a na najeździe na skocznię pojawią się legendy snowboardu jak: Terje Haakonsen, Gigi Ruf, Arthur Longo, David Benedek czy Devun Walsh.

 

Pierwsze zawody Air&Style, które odbyły się w 1993 roku zgromadziły małą grupkę zapaleńców, prawdziwych pionierów freestyle’u snowboardowego. 20 lat później, rywalizacja 24. najlepszych zawodników o nagrody z puli wynoszącej 75 000 euro i słynny „Pierścień Chwały” to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, które przyciąga na stadion Bergisel w Innsbrucku blisko 14 000 osób!

 

Marka Burn postanowiła uczcić jubileuszową edycję Air&Style organizując wyjątkową imprezę otwierającą zawody. 1 lutego zaproszeni snowboardziści powalczą o miano mistrza stylu w czasie Burn Style Session. Na najeździe na skocznię, na której dzień później odbędzie się finał Air&Style, staną prawdziwe legendy tego sportu m.in.: Terje Haakonsen, Gigi Rüf, Arthur Longo, David Benedek i Devun Walsh!

 

Jak tłumaczy Erik Hofstaedter, Burn Marketing Manager – „Stworzyliśmy to wydarzenie by najlepsi snowboardziści w historii mogli zmierzyć się ze współczesnymi gwiazdami tego sportu. Burn Style Session to sposób by pokazać to co w tym wszystkim jest najważniejsze, czyli wyjątkowy styl będący wyrazem kreatywności poszczególnych zawodników. Nie ma lepszego miejsca by zorganizować taką imprezę niż to, w którym narodziło się Air&Style.”

 

Burn podgrzewał będzie emocje już od czwartku 31 stycznia kiedy to w kinie Cineplex odbędzie się światowa premiera filmu „We Ride”. W piątek i sobotę zgromadzoną publiczność czekają gorące koncerty oraz imprezy, przez dwa dni będzie można także odwiedzić tymczasowe muzeum historii snowboardu, które zlokalizowane będzie w specjalnym kontenerze Burn.

 

Więcej informacji na www.air-style.com

Zapowiedź video: