OSCYP Snowboard Contest już w ten weekend!

To już ostatnie godziny przed rozpoczęciem siódmej edycji największych zawodów snowboardowych w Polsce. 31 stycznia w Białce Tatrzańskiej najlepsi snowboardziści ponownie powalczą o cenne nagrody. Nowa lokalizacja przy popularnym wyciągu numer IV i dodatkowe atrakcje dla miłośników śnieżnej deski gwarantują udaną zabawę podczas całego weekendu! Przedstawiamy harmonogram imprezy i listę wydarzeń jakie zostały zaplanowane w ramach siódmej edycji OSCYP Snowboard Contest.

 

OSCYP Snowboard Contest Dwudziestu najlepszych w kraju zawodników powalczy na specjalnie przygotowanym combo cornerze. Do zdobycia są nagrody o wartości ponad dziesięciu tysięcy złotych. Oprócz tego firma PZU ufundowała całoroczne ubezpieczenie PZU SPORT o wartości 5500 złotych dla najlepszego snowboardzisty.

 

FEMI Best Trick Po zeszłorocznym sukcesie rywalizacji dla dziewczyn, firma FEMI Pleasure powraca z kolejną edycją zawodów dla płci pięknej. Na czterech przeszkodach public-snowparku odbędzie się konkurs, w którym nagrodą główną będzie limitowaną wersją deski snowboardowej. Zapraszamy wszystkie dziewczyny, zapisy w namiocie FEMI.

 

NIXON Best Trick Po zakończeniu głównych zawodów zaproszeni riderzy wezmą udział w 30-minutowy NIXON Best Trick na street railu, podczas którego autor najlepszego triku zdobędzie limitowaną wersję OSCYPowego zegarka wykonanego specjalnie na potrzeby rywalizacji w Białce Tatrzańskiej.

 

GoPro Day Drugiego dnia OSCYPowego weekendu zorganizowany zostanie konkursu na stworzenie najlepszej relacji filmowej ze snowboardowych wydarzeń na stoku Kotelnica. Dla osób zainteresowanych inicjatywą przygotowano kilka zestawów kamer GoPro4 do darmowego wypożyczenia na potrzeby produkcji. Swój film należy umieścić na portalu YouTube lub Vimeo i przesłać link na adres konkurs@360mag.pl. W marcu specjalne jury wybierze najlepszą pracę.

 

Red Bull Apres Ski Sobotnie emocje zakończy wieczór w energetycznym namiocie Red Bulla, w którym zawodnicy i miłośnicy snowboardu, przy dobrej muzyce i smacznych napojach, będą mogli podyskutować o swoich wrażeniach z kolejnej edycji zawodów.

 

Snowpark dla amatorów Wychodząc naprzeciw potrzebom publiczności, w tym roku powstanie specjalna przestrzeń snowparkowa, otwarta dla wszystkich snowboardzistów. Aktywni amatorzy zostaną nagrodzeni gadżetami od GoPro, X-mini, Femi Pleasure, Nixon, PZU i Burton Snowboards.

 

Burton Riglet Park Praktycznie przez cały czas trwania OSCYPowego weekendu uruchomiony będzie specjalny snowpark dla najmłodszych entuzjastów śniegu. Wspierana przez PZU i Freestyle Club Michała Ligockiego inicjatywa to doskonała okazja dla najmłodszych dzieciaków do darmowej nauki pierwszych kroków na śnieżnej desce. Znany z występów na igrzyskach olimpijskich trener pomoże w nauce podstaw!

 

OSCYP PROsnowpark Dla wielu riderów największym wydarzeniem niedzielnego etapu będzie możliwość jazdy w profesjonalnym snowparku, na którym dzień wcześniej rywalizowali najlepsi w kraju snowboardziści. Miłośnicy snowboardingu z całej Polski pojawią się tego dnia, aby przetestować swoje umiejętności na najbardziej wymagających przeszkodach w kraju. Testy MINI Ciesząca się dużą popularnością możliwość przetestowania samochodów marki MINI jest już stałym punktem podczas OSCYP Snowboard Contest. Ponownie wszystkie osoby z prawem jazdy będą mogły za darmo sprawdzić możliwości techniczne wyjątkowych pojazdów.

 

Burton Demo Center Każdego dnia od godziny 9:30 rano firma Burton Snowboards udostępnia darmowe testy swojego sprzętu. Dzięki temu będzie można osobiście sprawdzić jak się jeździ na najlepszym na rynku sprzęcie. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez organizatorów siódmej edycji OSCYP Snowboard Contest. Przewidziane są także dodatkowe konkursy ogłaszane w trakcie trwania całego weekendu. Warto słuchać naszego głównego komentatora, Maćka „Stacha” Stasiaka, który na bieżąco będzie ogłaszał kolejne gry i zabawy.

 

Zawody przeobraziły się w snowboardowy festiwal, który oprócz mocnych wrażeń związanych z rywalizacją zawodników, dostarcza rozrywki wszystkim entuzjastom jazdy po śniegu. Tegoroczna edycja posiada rekordową ilość atrakcji, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dołącz do nas w sobotę! Czekamy na Ciebie na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej, wyciąg nr IV. Aktualne informacje związane z OSCYP Snowboard Contest można odnaleźć na oficjalnym fanpage’u: www.facebook.com/oscypsnowboardcontest