FSU SANTA JAM 2012 w Cieszynie

Zapraszamy wszystkich 8 grudnia (sobota) na zawody „FSU SANTA JAM 2012”, które odbędą się na stoku Cieślarówki przy ul. Rajskiej w Cieszynie. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12.00, a zakończenie na 16.00. W tym czasie przewidziane są treningi, zawody w trybie jam session i finał. Nie zapomniano również o czasoumilaczu w postaci muzyki, która będzie grana przez DJ Teddybear’a.

W rolę Mikołaja wcieli się firma APO Snowboards, która jest zarówno sponsorem nagród jak i samego Snowparku. Elfami wspomagającym „Mikołaja” będzie Pizzeria La Nostra zapewniająca ciepły posiłek dla zawodników, Fritz-Kola Polska racząca pobudzającymi napojami z dużą zawartością kofeiny oraz Galeria 13 dostarczająca wysokiej jakości wydruki.

W trakcie imprezy odbywać się będzie również nabór do prowadzonego przez Stowarzyszenie klubu sportowego. Ponadto w trakcie trwania imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach snowboardowych i każdy będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w jeździe na popularnej desce. Profesjonalni riderzy bezpłatnie udzielą wskazówek dotyczących jazdy od poziomu totalnie początkującego aż po zaawansowane tricki i ewolucje.

Po zawodach zapraszamy na 20.00 na after do Kubokawiarnii Presso na wzgórzu zamkowym, gdzie będzie można odpocząć przy klimatach muzyki house i zimnym piwku. Z tej okazji przedłużone zostaną Mikołajki i na afterze piwo będzie 10% taniej!

Patronem medialnym wydarzenia jest Telewizja TVS, EMMA PAK ŚLĄSK, Don’t Panic Silesia, gazetacodzienna.pl, HaloCieszyn, portal BB365 oraz SnowBoard – magazyn dla snowboarderów, Frebord Polska i Tacky. Partnerami są POM POM i UKS Kangur Tychy.

Zadanie współfinansowane jest ze środków budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.