Ostatnie miejsca na wyjazd sylwestrowy z EHschool

Już tylko kilka wolnych miejsc zostało na sylwestrowy wyjazd z ehschool. Podczas wyjazdu sylwestrowego odbędą się liczne atrakcje jak: warsztaty barmańskie i taneczne, apres ski, koncerty hip-hop`owe jednego z prekursorów tego gatunku w naszym kraju – Numer Raz, a za gramofonami będzie Dj Abdool.

Impreza Sylwestrowa odbędzie się w klubie Grota Yeti. Wejście do lokalu kosztuje 15 EUR, ale jeżeli bilety zostaną kupione u naszej kadry ich cena wyniesie tylko 10 EUR (w tym 2 darmowe drinki). W trakcie całej nocy będzie puszczana muzyka przez naszych DJ-ów oraz organizowane różne atrakcje i konkursy. O północy pokaz fajerwerków.

Risoul to sympatyczna miejscówka w Alpach francuskich, gdzie śnieg leży aż do późnej wiosny. Tym razem proponujemy Wam Risoul na bogato! Duże, luksusowe apartamenty, kryty basen, sauny- czego chcieć więcej? W takim miejscu Sylwestrowa noc będzie wyjątkowa! Dodatkowo świetnie utrzymane trasy i doskonały snowpark. Podczas wyjazdu będzie prowadzone szkolenie snowboard i narty na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkolenie snowboard freestyle z Tylasem, będą odbywać się również kursy na stopnie sprawności snowboardowych SITS PZS. Tutejsze lasy będą rajem dla freeriderów. Dużym plusem tego miejsca jest położenie kwater niedaleko tras i wyciągów. Ponadto zapewniamy, że wieczorne imprezy będą niezapomniane! A wszystko to oferujemy w super cenie już od 1299 pln (first minute)

Risoul i Vars
To połączone dwa ośrodki narciarskie położone w Alpach Kotyjskich na wysokości GAP poniżej Briancon. Stacja narciarska Risoul znajduje się na wysokości 1.850 m i jest połączona systemem wyciągów z Vars. Duża różnorodność tras zapewnia odpowiedni stopień trudności dla każdego narciarza od początkującego do szukającego karkołomnych zjazdów poza trasami.

Ośrodek narciarskie Risoul-Vars:
trasy narciarskie
Risoul 96 km tras- łatwe 30 km, średnie 56 km, trudne 10 km
Vars 55 km tras- łatwe 6 km, średnie 45 km, trudne 4 km
wyciągi
Risoul 24 wyciągi orczykowe, 7 wyciągów krzesełkowych, 1 linowy – gondola
Vars 18 wyciągów orczykowych, 6 krzesełkowych, 1 linowy-gondola

więcej informacji o wyjeździe na : http://www.ehschool.pl/ehtravel/index.php/zima-2013/przywitaj-nowy-rok-w-risoul-z-ehschool-28-12-2012-06-01-2013.html