FRISTAJL KOMBO WEEKEND

Majówka w Zakopanem będzie dla fanów sportów uznanych wszem i wobec za ekstremalne zajebiaszczo atrakcyjna. Ponieważ to czas kiedy sezon zimowy dobiega końca, a zaczyna się letni, postanowiliśmy spotkać ze sobą dwie strony medalu. W związku z powyższym, 1. maja zapraszamy na oficjalne i niepowtarzalne Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego, a dzień później na niemniej poważne, pełne atrakcji Zakończenie Sezonu Snowboard&Freeski.

Obie imprezy, tak jak wiele poprzednich, odbędą się w zakopiańskim Ampstrongu, zlokalizowanym nieopodal dworca. Miejsce znane chyba wszystkim, którzy mieli okazję nieco przytańczyć pod Tatrami. Line-up muzyczny będzie dosyć mocno zróżnicowany […] Majówka w Zakopanem będzie dla fanów sportów uznanych wszem i wobec za ekstremalne zajebiaszczo atrakcyjna. Ponieważ to czas kiedy sezon zimowy dobiega końca, a zaczyna się letni, postanowiliśmy spotkać ze sobą dwie strony medalu. W związku z powyższym, 1. maja zapraszamy na oficjalne i niepowtarzalne Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego, a dzień później na niemniej poważne, pełne atrakcji Zakończenie Sezonu Snowboard&Freeski.

Obie imprezy, tak jak wiele poprzednich, odbędą się w zakopiańskim Ampstrongu, zlokalizowanym nieopodal dworca. Miejsce znane chyba wszystkim, którzy mieli okazję nieco przytańczyć pod Tatrami. Line-up muzyczny będzie dosyć mocno zróżnicowany. W głównej sali klubu zagrają:

1. maja
DJ Dave Hayes (International DJ Magazine)
DJ Soha (Skylark Records)
DJ Smolny (Skylark Records)

2. maja
DJ Squal (Klinika Pozytywnych Wibracji, Ampstrong)
DJ Soha (Skylark Records)
DJ Smolny (Skylark Records)
DJ Dave Hayes (International DJ Magazine)

W drugiej sali – chilloutowej, która słynie z możliwości rozpalenia w niej sziszy i gorących emocji usłyszycie kawałki znane z filmów rowerowych, narciarskich, snowboardowych i z ipodów prosów. Podczas obydwu imprez odbędą się projekcje najnowszych produkcji ekstremalnych.

Fristajl Kombo Weekend będzie częścią Joy Ride Days, rowerowego spotkania na szczycie, o którym więcej na www.joy-ride.pl.

Impreza dla osób pełnoletnich.