Shaun White Album

Ocena
Montaż
8
Obsada
8.5
Poziom trików
9
Ocena użytkowników0 Votes
0
8.5

Kolejna propozycja to Shaun White Album. Już po samym tytule można być ciekawym tego filmu bo jak wszyscy wiemy Shaun to niesamowicie utalentowany gościu, jest jeszcze młody a już osiągnął chyba wszystko co możliwe włącznie ze złotym medalem igrzysk olimpijskich.

 

Film rozpoczyna się od ujęć z młodości Shauna – niesamowite – zaczynał jazdę na desce jak miał kilka latek, taki mały bajtel i już ostro śmigał na deseczce. W filmie wypowiadają się różni koledzy Shauna ze świata skateboardu ( T.Hawk , B.Lasek), jego mama, tata.

 

Po obejrzeniu 15 minut filmu byłem po prostu zachwycony, oglądałem to z niesamowitym skupieniem i uwagą, delektowałem się jego jazdą, techniką ..po prostu poezja…a w połączeniu ze świetnymi ujęciami kamer to już normalnie kosmos. Moim zdaniem film jest super pewnie dlatego, że głównym bohaterem jest tak niesamowicie utalentowana osoba a w połączeniu z dobrą robotą ekipy filmowców i montażystów film jest naprawdę warty obejrzenia. Dużo ciekawych ujęć, świetnie dobrana muzyczka, mistrzowski poziom umiejętności -> to wystarczająco dużo do tego by obejrzeć ten film. Polecam go każdemu a zwiastun możecie pobrać poniżej.

 

Występują:

Shaun White , Rodzice , Tony Hawk , Bucky Lasek ,

 

Shaun White Album – soundtrack

E.L.O. – „Showdown”
Heart – „Crazy on You”
Tears For Fears – „Mad World”
Ram Jam – „Black Betty”
Foreigner – „Juke Box Hero”
Hot Hot Heat – „No Not Now”
J.Devil Hughes – „Stuck In The Metal”
The Rapture – „Out Of the Races”
Sweet – „Fox On The Run”
Manfred Mann – „Blinded By the Light”
Jason Michael Clark & Chris Yoakum – „Sweet Lullabies”