Strait Jackets Films – Committed

Ocena
Montaż
7.3
Obsada
6.2
0
Poziom trików
7.5
Ocena użytkowników0 Votes
0
5.3

Committed to propozycja która pokazała się na przełomie sezonu 2004/2005. Kumpel pożyczył mi tego filmu więc postanowiłem sobie pewnego wieczoru że go obejrzę. Po obejrzeniu 3 pierwszych minut przeżyłem wiele skrajnych emocji.

 

Intro filmu wzbudziło we mnie silne emocje, ponieważ sceny które tam są pokazane zmroziły mi krew w żyłach. Mega krachy, naprawdę mega upadki !!! To od razu stawia człowieka na ziemię. Kiedy widzisz już na samym początku filmu jak koleś leci z 20 metrów w dół i się wbija w śnieg to daje do myślenia, że jednak nie jest to takie łatwe i piękne i zanim powstanie dobry film to Ci ludzie zaliczają poważne gleby niejednokrotnie doznając poważnych obrażeń. Ufff…jak dobrze, że to intro trwa niecałe 3 minuty.

 

W późniejszej fazie filmu jest to co powinno być w każdym dobrym filmie:) czyli masa dobrze wykonanych trików o różnym poziomie trudności. Są tu również takie ekstremalne triki np. jak kolo w lesie wyskakuje …leci…leci…i ślizgiem przejeżdża po pniu drzewa albo jak w górach skałki są traktowane jako wallride:P Bardzo podobało mi się jak jeden z riderów zrobił sobie tak na lighcie frontflipa z takiej byle hopki (czy to nawet nie była hopka). A już mega wypasiony był podwójny backflip gdzie skocznia to był stromy dach domku w górach- takie triki są imponujące i robią wrażenie na człowieku:)

 

Jeśli chodzi o montaż to pojawiło się tutaj kilka naprawdę ciekawych i dynamicznych ujęć. Muzyka miejscami bardzo fajna, ale w niektórych fragmentach beznadziejna. Zapraszam do ściągnięcia trailerka oraz do zobaczenia całości filmu bo jak prawie każdy warto!

 

Występują:

JF Fortin, Brett Butcher, Brandon Bybee, Danny Garrity, Travis Robinson, Simon Chamberlain, Mason Aquirre, Mikko Rajakangas, Max Henault, Guillaume Brochu, Jason Murphy, Dean Barbier, Max Durant, Jay Quinian, Etienne Tremblay, Ryan Lougee, Guy Deschene, Sylvain Lefevre, Marc Andre Tarte.

 

Committed – soundtrack

Skid Row – „Youth Gone Wild”
Duran Duran – „Rio”
The Sounds – „Mine For Life”
Sniff „n” The Tears – „Driver Seat”
Deff Lepard – „Waste”
Delinquent Habits – „Return of the Trees”
New Kids on the Block – „Step by Step”
Nappy Roots – „140”
Iron Maiden – „Trooper”
Twisted Sisters – „Stay Hungry”