Dark Summit

Przygodówka 🙂 na Game Cuba polegająca głównie na jeździe snowboardem. Dziwna korporacja wzmaga aktywność na szczycie Mt.Garrick. My sprawdzimy, co tam się dzieje, a że teren trudny – trzeba będzie trochę „poszusować” na desce.

 

Dark Summit zaprasza Cię do odkrycia tajemnic szczytu Mt. Garrick. Dokonasz tego spełniając 45 zadań, które staną przed Tobą. To pierwsza gra, właściwie z gatunku action-adventure, która wykorzystuje w przygodach snowboard i kładzie go pod nogi graczowi, który dzięki niemu będzie odkrywał elementy ciekawej fabuły.

dark-summit2

Przyjemne oraz intuicyjne sterowanie idzie w parze z dobrym systemem wynagradzania gracza, który pokonuje levele dostając się do kolejnych wind, które przenoszą go coraz wyżej, aż dotrze na sam szczyt. Nie myślcie jednak, że w tej grze jedzie się do góry zamiast na dół – o nie! Chodzi o to, żeby dotrzeć do windy, którą to zostaniecie przeniesieni na następny, ciekawszy i dłuższy poziom. Tryb multiplayer pozwala na wybór jednej z sześciu postaci a warto dodać, że każda z nich charakteryzuje się innymi umiejętnościami i stylem jazdy. Takiej gry jeszcze nie było – połączenie sportu z przygodówką to jest coś!