SSX On Tour

SSX On Tour jest czwartą częścią wybitnej serii gier traktujących o jednym z najefektowniejszych sportów ekstremalnych, tj. o jeździe na desce snowboardowej. SSX On Tour powstało w studiach EA BiG, firmy znanej z takich gier, jak NBA Street, NFL Street oraz Def Jam. Wydawcą jest największy gracz na rynku gier, gigant Electronic Arts.

Autorzy SSX On Tour przygotowali dla graczy nowy, zmodyfikowany system kariery, którą rozpoczynamy teraz od stworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego zawodnika, czemu służy ogromny wybór ciuchów, elementów twarzy oraz desek. Opcja ta umożliwia wzięcie udziału w wielkiej przygodzie (nazwanej w grze The Tour) pełnej nowych misji, medali i innych nagród oraz wielkich gwiazd świata SSX (siedmiu starych wyjadaczy, plus trzech nowych), z którymi nieraz przyjdzie się zmierzyć w morderczym wyścigu wśród skał, lasów i górskich ośrodków wypoczynkowych. Naszym najważniejszym zadaniem jest zostanie taką gwiazdą, której status będzie równy statusowi wielkich ikon popkultury.

 ssx-on-tour2

Akcja SSX On Tour została umiejscowiona na jednym, niekończącym się stoku, którego gabaryty nie pozostawiają życzeń. Głównym elementem wyróżniającym SSX On Tour jest jednak możliwość rzucenia jednej, ulubionej deski w kąt i podpięcia dwóch, z tym że nieco węższych. Tak jest, w czwartej części serii EA BiG pozwoliła porozbijać się na nartach, które to wymuszają stosowanie nieznanych dotąd technik skutecznej jazdy po najeżonym przeszkodami stoku. Nie można także umniejszać wartości specjalnego boosta (zwiększenie prędkości do ok. 80-90 mil na godzinę), którego ładujemy wykonując skomplikowane i szalenie efektowne akrobacje, przy okazji uzupełniające nasze konto o odpowiednią ilość punktów. Naszym zmaganiom towarzyszy wyśmienita muzyka, pełna gitarowych riffów i elektryzujących partii śpiewanych. Pomocna okazuje się również charakterystyczna dla serii grafika, pełna efektownych filtrów aktywujących się w gorętszych momentach samobójczej jazdy w dół stoku. Dla fanów rozgrywki wieloosobowej przygotowano takowy tryb podzielony ekran dla maksymalnie dwóch osób.

więcej info na www.gry-online.pl