Sabrina Kusar w teamie Nikita

Dwudziestosześcioletnia Sabrina aktualnie mieszka w Avoriaz (Francja) i zaczęła jeździć w wieku 15 lat. Nadal uważa, że to jej ulubione miejsce do jazdy, “home sweet home”.

W tamtym czasie było dużo dobrych snowboardzistów w Avoriaz; Nico Droz, Anthon Holland, Jonathan Menthon, Mamar (Stéphane Lochon), itp.…zawsze dużo się tutaj działo jeśli chodzi utrzymanie rozwoju w kierunku freestylowej jazdy.

Pasja Sabriny rozpoczęła się tutaj, ponieważ była non stop otoczona tą atmosferą. Co najbardziej ceni w snowboardzie to styl…

Możesz zrobić tysiące trików ale jeżeli nie będziesz miał stylu nie będzie to wyglądało ładnie i wtedy myślę, że nie ma to sensu. Uwielbiam robić nowe tricki, ale także uwielbiam cały ten czas, który w to wkładam. Wymaga to ode mnie dużo motywacji i cierpliwości, ale dzisiaj czuje się bardzo wdzięczna, że mogę jeździć tak często i to dla firmy, którą kocham!

Sabrina kocha podróżować, praktycznie od momentu, kiedy była na Bali i w Ameryce Łacińskiej, oraz kocha sztukę. Lubi muzykę, wspinaczki górskie, filmowanie, gotowanie dla przyjaciół, śmianie. Ciekawa, otwarta i wesoła dziewczyna…idealna.

Sabrina chce trenować ciężko w snowparku w Avoriaz, by się rozwijać, robić zdjęcia i filmować z produkcją chłopaków 2602. Bez wątpliwości będzie podbijać kolejne kolejne zawody w sezonie, kolejny cel to jazda w Chile następnego lata.

Nikita jest dumna, że może powitać ją w teamie!