Na dechę ze SnowCamp

Sezon wakacyjny dobiegł końca, więc czas najwyższy odkurzyć schowany sprzęt i pomyśleć gdzie i jak go wykorzystać … ( Oczywiście najlepiej ze SnowCampem )!

SnowCamp to cykl wyjazdów zimowych, przeznaczonych dla amatorów ślizgania się na deskach (jedej lub dwóch) i wielbicieli dobrej muzyki. Podczas wyjazdów będziecie mogli podszkolić swoje umiejętności w jeździe czy freestyl’u, a także uzyskać stopnie instruktorskie przy okazji szkoleń PZN i PZS. Oczywiście SnowCamp to nie tylko impreza o sportowym charakterze, dlatego też będą Nam towarzyszyć przyjaciele z grupy B4N (Dj Kuki, Dj Lukas, Dj Malakai) i inni goście, którzy podczas specjalnego cyklu B4N Dj’s Tour zaprezentują Wam uroki nocnego życia odwiedzanych spotów.
Tegoroczny sezon białego szaleństwa rozpoczynamy już 12 grudnia we francuskim Val Thorens na Boarderweek’u – największej imprezie ski&snowboardowej w Europie. W ciągu całego sezonu będziecie mogli wybierać spośród sprawdzonych i malowniczych miejscówek we Włoszech, Francji, Austrii czy Szwajcarii. Nie zapomnieliśmmy także o rodzimych stokach, dlatego na Sylwestra wybierzemy się do Białki Tatrzańskiej, gdzie w towarzystiwe Naszych górali i grupy B4N przywitamy Nowy Rok.

Wszytko to w doborowym towarzystwie ludzi, którzy bez śniegu i dobrej zabawy nie mogą długo wytrzymać :):)

To będzie naprawdę intensywna zima, a ruszamy już 12 grudnia !!!
Dowiedz się więcej na > > http://www.snowcamp.pl
Do zobaczenia na stoku !
SnowCamp Team