System Strap-In

Strap-in to autorskie rozwiązane wymyślone i opatentowane przez firmę BeyondSnow. W skrócie strap-in to nic innego jak system szybkiego zapinania. System ten jednak różni się w znaczny sposób od innych rozwiązań „szybkiego zapinania”.

 

Na pierwszy rzut oka (gdy wiązanie jest złożone) nie widać różnicy między zwykłym strapowym wiązaniem a wiązaniem z systemem Strap-in. Jednak kiedy wiązanie jest rozłożone to widzimy jak wiele je różni od klasycznego wiązania.

Koniec z niezgrabnymi ruchami, możliwością poślizgu. Wiąznia Strap-in są łatwo dopasowywalne w czasie jazdy, dają więcej możliwości dopasowania niż wiązania klasyczne oraz umożliwiają szybki wypięcie.

 

Odciążenie punktów nacisku
Zamknięte strapy zostawiają górną część Twej stopy otwartą. Nacisk jest podzielony na dolne i boczne części Twej stopy, zapewniając zwiększony komfort i większą kontrolę nad deską.
Pasuje do każdego buta
Wiązania strap-in są w pełni kompatybilne z każdym butem.
Poczucie wolności
Elastyczność wiązań czyni je idealnymi do każdego rodzaju jazdy freestyleowej. Wiązania Strap-in™ wynoszą freestyle na nowe wyżyny wolności poruszania się.
Łatwa jazda na wyciągu
Po prostu połóż nogę na wiązaniu. Wiązanie zamyka się automatycznie, więc jesteś gotów do jazdy.
Specyfikacja
Metalowy Heelcup – Ustawianie przez pochylenie się do przodu – Dopasowywalne pedały gazu – Ergonomiczny hi-back – rotacja hi-back – W pełni regulowane, wyściełane strapy – 4 x 4 obracalny dysk – metalowe klamry – Podkładki tłumiące uderzenia