Wolak Brothers w nowym filmie Just Ride

Już 5 grudnia na ekrany Multikin wjedzie nowa produkcja opowiadająca o sportach ekstremalnych. O snowboardowy part zadbali słynni bracia z Zakopanego czyli Tomek i Kuba Wolak.

 

Just Ride to kontynuacja filmów z cyklu Sony VAIO Extreme Series (Urlop i Urlop 2), które przez ostatnie dwa lata były wisienką na torcie całego cyklu. Choć poprzednie produkcje pokazywały życie sportowców i sens podróżowania, tym razem twórcy postanowili pójść w inną stronę tworząc kompletnie nowy projekt.

 

Just Ride został podzielony na sześć odrębnych rozdziałów. Po każdym z nich oprowadza Was czołówka Polski w danej dyscyplinie. Choć każdy z rozdziałów jest kompletnie inny to łączy je jedna rzecz – nierealne wyczyny przekraczające znane dotąd granice. Oglądając zjazd z ośmiotysięcznika na nartach czy dwudziesto pięciometrowe backflipy Tomka nagrane followcam’em ciężko zgodzić się z tytułowym stwierdzeniem – że to tylko jazda.

Występują

– Tomek & Kuba Wolak – dwóch z trzech członków ekipy Wolak Brothers. Mają na swoim koncie wiele tytułów Mistrzów Polski w snowboardzie kategorii slopestyle i big air. W swoim rozdziale zabiorą Was do snowparków w Kolorado i na najciekawsze miejscówki w południowej Polsce. Całość materiału zmontował Łukasz Kowalski.

– Andrzej Bargiel – Czołowy Polski skitourowiec. W swoim rozdziale dzięki kamerze Darka Załuskiego zabierze Was na ośmiotysięcznik Sziszapangma (Chiny), z którego w październiku zjechał na nartach. Całość zmontował Marcin Kin.

– Marcin Pośpiech – Przedstawiciel freestylowej odmiany nart. W swoim rozdziale zabierze Was na wycieczkę po najlepszych snowparkach w całej Europie, które odwiedził przez ostatni rok. Śmiało można powiedzieć że jego part jest dowodem na to że jest jednym z najbardziej technicznych freeskierów w Polsce.

– Szymon Godziek – Mistrz Polski w MTB Slopestyle odkryje na ekranie freestylową stronę rowerów nakręconą w Kluszkowcach.

– Szymon Stachoń – Zwycięzca wielu zawodów deskorolkowych w całej Europie. Choć Szymon mieszka w Belgi to materiał do filmu nagrał specjalnie w swoim rodzimym mieście – Zakopanem.

– Maciej Jodko – Reprezentant kadry Polski w snowboardzie, który w przeciągu ostatnich dziesięciu lat zajmował miejsce w pierwszej trójce ponad 50 razy podczas zawodów kolarskich! To właśnie pasje do rowerów Maćka nagrali Piotr Kabat i Łukasz Zgraja.