Wierchomla Demo Games

W snowparku w Dwóch Dolinach trwają ostatnie przygotowania do Wierchomla Demo Games czyli cyklu imprez połączonych z testami sprzętu i konkursami z nagrodami. Raz na tydzień w świetnie przygotowanym snowparku będą się odbywać testy sprzętu. Będzie można się przekonać nie tylko o walorach najlepszych marek, lecz także wygrać cenne nagrody. Już w najbliższą sobotę, 4 lutego, odbędzie się pierwszy przystanek WIERCHOMLA DEMO GAMES, gdzie będzie można przetestować deski i wiązania marki NITRO.

 

Plan dnia jest następujący:
Godz. 11: start
Godz. 12: jam session i konkurs z nagrodami
Godz. 14: przewidywany koniec imprezy i sesja foto-wideo
W kolejnych tygodniach na WIERCHOMLA DEMO GAMES odbędą się testy marek takich, jak:
11 lutego – LOBSTER
18 lutego – GNU
25 lutego – DC

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych riderów. Spotykamy się po to, by na spokojnie potestować sprzęt i przy okazji miło spędzić czas. Będzie można poznać fajnych ludzi, wymienić się doświadczeniami, a przy okazji wygrać cenne nagrody. Już w tę sobotę bierzemy pod lupę drewno firmy NITRO – mówi Michał Bartusiak, twórca snow parku w Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla.

Snow Park w Wierchomli to jedna z najdłuższych konstrukcji tego rodzaju w Polsce. Liczy ponad 400 metrów długości i ma zróżnicowane trasy, dzięki czemu jest jednym z największych w Polsce. Poziom jego przygotowania spełnia standardy ośrodków alpejskich. Projektantem snow parku jest Michał Bartusiak, który tworzył tego rodzaju miejsca w Alpach. Obiekt jest całkowicie oświetlony, a godziny jego otwarcia to aktualnie 9:00 – 18.00.