Snowfest Best Trick Contest na Krupówkach

Fantastyczne warunki narciarskie, prawdziwa góralska muzyka i przyjazny klimat, to nie wszystko co zaproponuje swoim gościom w tym sezonie Zakopane. Już 21 i 22 lutego zawitają pod Giewont największe gwiazdy muzyki klubowej, a to za sprawą festiwalu SNOWFEST, który odbędzie się w Dworcu Tatrzańskim.

 

W piątek wystąpią m.in: pochodząca z Florydy -­‐ Dominique Young Unique -­‐ znana z utworu Earthquake do ubiegłorocznego filmu z Jimem Carreyem pod tytułem Kick-­‐Ass 2. Utwór powstał przy współpracy z dj Freshem i Diplo. Artystce towarzyszyć będzie jeden z bardziej znanych angielskich twórców muzyki nurtu breakbeat oraz doskonały dj -­‐ Kra^y Kuts. W sobote o atmosferę na parkiecie zadbają -­‐ Moonlight Ma`ers, belg wybrany przez Lanę Del Ray oraz Adele do zaaranżowania utworów artystek na wersje taneczne.

 

Po nich wystąpią także przedstawiciele angielskiego nu-­‐disco, duet Punks Jump Up, współpracyjący m.in z Chromeo, Gossip czy Tigą. Na pozostałych dwóch scenach zagrają czołowi polscy artyści, w tym Mr. Lex & Novika, Last Robots, Benito, Rawski, Squal, Pro, Kacper Kapsa, Novicky oraz SepomaRk & Silver Dread.

 

Festiwal będzie także okazją do zobaczenia niezwykłych wyczynów akrobatycznych snowboardzistów, którzy w sobotę 22 lutego szykują specjalny pokaz przed Dworcem Tatrzańskim. Zaproszeni freestylowcy pokażą swoje umiejętności podczas zawodów o najlepszy trik festiwalu. Nocna Sesja odbędzie się na placu przed Dworcem Tatrzańskim o godz. 19.00. Swój udział zapowiedziało 20 topowych zawodników.

 

Największa atrakcją i najtrudniejszym zadaniem będzie pokonanie monstrualnego dropu zawieszonego na wysokości czterech metrów nad placem Dworca Tatrzańskiego. Do dyspozycji freestylowców oddamy konstrukcję najazdową umieszczoną na tarasie DT, z którego będą się rozpędzać na jedną z trzech usypanych skoczni. Poza „dropem“ riderzy będą próbować sił na 14-metrowym murku i „dirtowej“ skoczni . Mniej zaawansowani fani snowboardu i nart będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na jednej ze „streetowych“ rurek. Za poziom przeszkód odpowiedzialna jest snowboardowa rodzina Wolak Bros, więc spodziewajcie się mocnych wrażeń.

 

Nagrody:
Snowboard
1 miejsce: deska BIG O, bardzo dobra polska jibbowa produkcja. Gwarantowane 300 złotych na barze.
2 miejsce: Gadżety od polskiej firmy Palto, cała paczuszka nowych ciuszków na snowboard. Do tego karnet na 200 złotych na barze
3 miejsce: Gogle firmy Anon i 100 złotych na barze.

 

Poza głównymi nagrodami rozdamy gadżety od Palto, Wolakbros, Anona – za stylówke, best mini trick i poświęcenie. Każdy startujący zawodnik otrzyma dwudniowy karnet na Snowfest. Obecność fotografów i operatorów kamer da możliwość uzupełnienia domowego fotoalbumu o kolejne mocne ujęcia.

ZAPRASZAMY!