SNOW JOB II

Po sukcesie poprzedniej edycji imprezy SNOWJOB organizatorzy szykują kolejną imprezkę, również w Poznaniu! Tym razem do zaatakowania będzie kilka raili w mieście na naszym secret spocie. Jest to jednak nietuzinkowe miejsce dlatego udział wezmą tylko zaproszeni rajderzy czyli team ROME, ELECTRIC i uwaga tu będzie niespodzianka NIXON’a. Weźmie więc udział aż 14 osób…

Tak też po akcjach śniegowych tuż przed mikołajkowym szaleństwem będziemy również świadkami niecodziennego wydarzenia klubowego – 5 grudnia w poznańskim klubie SQ odbędzie się SNOWJOB przy wsparciu agencji Scandal. Ciekawym elementem imprezy będzie uczta dla oka. Profesjonalni tancerze będą częścią pokazu mody snowboardowej firmy ROME, ELECTRIC i NIXON oraz ekstrawaganckich butów ze sklepu Can I Kick It?!. Grupa taneczna zapowiedziała unikalny show łączący taniec, szyk i snowboardowy flow. Chcemy aby goście zostali z częścią tego wydarzenia dlatego wśród nich rozlosujemy atrakcyjne nagrody od – zegarek NIXON, kurtka ROME oraz gogle ELECTRIC, wyniki losowania na stronie www.sqklub.pl w poniedziałek po imprezie.

Oprócz dynamicznej, pozytywnej i funkowej oprawy muzycznej będzie można również zobaczyć szereg wizualnych rarytasów. O tą pierwszą zadba m.in. polski producent, DJ i organizator imprez, połówka duetu Groove Coctail – Tommy Gustav, mający na koncie wydania dla Pierogi Records wytwórni dobrze znanego w Poznaniu DJ-a Haze. Wraz z nim na głównej scenie zaprezentuje się DJ Bra-H z kolektywu Dabitemwucho, który wprowadzi nas w imprezę deepowo – miękkim i lekko funkującym pompującym housem.

W niecodziennej roli wystąpią także skandaliści Mikita & Juerga, którzy zaprezentują niespotykaną wcześniej w ich wydaniu mieszanką energetycznych kompozycji z szeroko pojętego funky house. Na przysłowiowym „chilloucie” będziemy mogli porozmawiać z bardzo znanymi i cenionymi snowboardzistami, imprezę do maximum rozkręci tam Super T i J‘Sky , DJ-e ze sceny głównej także zapowiedzieli swoje wizyty na bardziej kameralnej scenie. VJ KRS zadba o oprawę wizualną rzucając nowy blask na dziejące się wydarzenia. Tym razem zapowiada się nie tylko pozytywna orgia dla ciała i ucha, ale także dla oka, gdyż zmienimy klub nie do poznania, a imprezie nadamy niepowtarzalny snowboardowy klimat, którego będą nam mogły pozazdrościć najdłuższe i najbielsze stoki na świecie.