SNOWJOB Poznań

Po raz kolejny daliśmy okazje zajawkowiczom po-jib’ować w centrum miasta!

 

Tym razem nasze otwarcie sezonu snowboardowego miało miejsce w poznańskim klubie Post Dali Plaża, na dworze ustawiliśmy drop-in i 4 metrowego boxa. Około godziny 17 pokazała się lodówka z 3 tonami białego szaleństwa(przypis: śnieg), no i zaczęła się tęga rozkmina jak tu usypać najazd, jaki profil, jak ustawić boxa… Można powiedzieć ze klasyk, gdy grupka snowboarderów i freeskie’erów zacznie się do tego zabierać. Na szczęście dzięki pomocy chłopaków z ELEMENTARY wszystko było gotowe na 18! Do tego czasu zjechało się ponad 40 rider’ów z całej polski, były chłopaki z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Trójmiasta, Krosna, Bielsko-Białej no i oczywiście nasi reprezentanci z Poznania!!!

 

Pierwsze zjazdy, pierwsze trick’i na boxie. Wszystko ładnie, pięknie jak tu z nieba polał się konkretny deszczyk. Część zawodników skryła się pod dachem i oglądała z widownia film Rome SDS „No Correct Way”, a najwięksi napaleńcy śmigali dalej w deszczu. Po filmie jak na zamówienie przestało padać i zaczęliśmy Best Trick. Do którego zakwalifikowało się 15osob.

 

Każdy miał po 3 przejazdy by zaprezentować to, co umie najlepiej, poleciały konkretne nosepressy, fronboardy, boardslidey, wejścia i zejścia 1-8. Finalnie Best Trick wygrywa Guzik reprezentant Krosna, za co zostaje uhonorowany wiązaniami Rome SDS model TARGA, drugie miejsce zgarnia Zielony z teamu ELEMENTARY i nagrodę w postaci gogli ELECTRICA, a na 3 miejscu stanął zeszłoroczny wygrany naszego jib’a na Malcie i nasz lokalny pro’s – Adam Nowakowski aka PRZĘSŁO za obdarowany został wyjątkowym zegarkiem… ROMEX.

 

Po Best tricku część ponownie przeniosła się na film, tym razem był to „Ready To” produkcji MEPtv pozostali dalej korzystali z naszego toru i pociskali kolejne trick’i.

 

Po filmie wszyscy zmarznięci przenieśli się do środka klubu ogrzać się przy gorącej muzie i rozgrzewających procentach…

 

Impreza ściągnęła ponad 500osob chętnych dobrego baunsu i zagarnięcia kolejnych nagród gdzie do wygrania była jeszcze deska Rome SDS i zegarek Nixona!

 

Imprezka kręciła się do prawie 6 rano, po czym wszyscy poprzenosili się na RÓŻNE aftery….