RED BULL SHR3D – weź udział w bitwie !

Niecodzienna okazja przed polskimi snowboarderami! Darmowy wyjazd do Austrii, trzydniowa jazda z filmowaniem oraz zabawa w towarzystwie pro-snowboaderów i utalentowanych zawodników z 3 krajów. „Gniazdo” poszukuje dwóch snowboardzistów amatorów, którzy dołączą do jego drużyny w projekcie Red Bull Shr3d i zmierzą się z reprezentacją Austrii (pod wodzą Marca Swobody) i Słowenii (której przewodzić będzie Marko Grilc).

 

W projekcie Red Bull Shr3d wszystko kręci się wokół liczby 3. Trzy 3-osobowe zespoły z trzech krajów, które mają trzy dni na wyprodukowanie 3-minutowego klipu w Zell am See w Austrii. Każda drużyna składać się będzie z pro-snowboardera i dwóch wybranych przez niego snowboardzistów-amatorów.

 

W 2013 roku do rywalizacji przystąpi drużyna z Polski, której liderem będzie Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak, Słowienia pod wodzą Marko Grilca oraz Austria, na czele której stanie Marc Swoboda. Umiejętności, styl i kreatywność zawodników będzie filmowana przez dedykowanego każdej drużynie operatora. Po trzech dniach jazdy, każda z ekip wraz z operatorem będzie musiała zmontować konkursowy klip.

 

Prezentacja filmów odbędzie się 26 stycznia 2013 na oficjalnej imprezie Red Bull Shre3d w zamku w Kaprun, a oceniać je będzie zgromadzona na imprezie publiczność. Czy nie jest to marzeniem każdego snowboardzisty, aby dobrze się bawić jeżdżąc ze swoimi idolami i wspólnie z nimi wystąpić w tej samej produkcji filmowej? W Red Bull Shr3d to możliwe – Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak poszukuje dwóch snowboardzistów amatorów, którzy dołączą do polskiej drużyny w projekcie Red Bull Shr3d!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc się zgłosić?
– należy na stałe mieszkać w Polsce (w zawodach będą reprezentować nasz kraj)
– mieć przynajmniej 14 lat i możliwość wypadu na 5-dniowy wyjazd do Zell am See w Austrii (22-27 stycznia 2013)
– być gotowym na poważny shred! Posiadać wysokie umiejętności do zaprezentowania się w zróżnicowanym terenie (park, back country, street)

W jaki sposób można się zgłosić?

– Należy nagrać swoje przejazdy lub użyć materiał z poprzednich sezonów i zmontować z tego krótki film (do 5 minut). Klip powinien zaprezentować wszechstronność zawodnika (różne style, kreatywne triki, zróżnicowane środowisko).
– Link do klipu (zamieszczonego na którymś z portali video np. YouTube lub Vimeo) należy wysłać e-mailem na adres: zawody@pl.redbull.com z tematem „”RED BULL SHR3D – zgłoszenie”. A w treści maila umieścić: 1. imię i nazwisko, 2. datę urodzenia, 3. adres zamieszkania, 4. Numer telefonu

Zgłoszenia można wysyłać do 4 stycznia 2013 roku. Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak sam wybierze dwóch spośród zgłoszonych, którzy są według niego gotowi na zmierzenie się wraz z nim z ekipą z Austrii i Słowenii.

Więcej informacji na www.redbull.pl oraz www.redbull.at/shr3d