Powder Week Val Thorens z EHschool

Szukasz wyjazdu gdzie będziesz świetnie się bawił? Chcesz podnosić swoje umiejętności jazdy na desce lub nartach? Chcesz zobaczyć jeden z najpiękniejszych regionów narciarskich świata ? To idealnie trafiłeś.

Podczas wyjazdu do Val Thorens możesz liczyć na progres w jeździe i świetną zabawę w największej europejskiej miejscówce, która została wybrana najlepszym resortem narciarskim w zeszłym sezonie.

Tereny narciarskie Val Thorens i Les 3 Vallees połączone z Courchevel, Les Menuires, Meribel, Saint-Martin-de-Belleville i La Tania tworzy największy region narciarski w Europie i na Świecie. 210 wyciągów, w tym 37 kabinowych obsługuje ponad 300 tras o łącznej długości 700 km.

 

Wybierając Val Thorens turyści mają zagwarantowane słońce i doskonałą pokrywę śnieżną w ciągu całej zimy. Val Thorens jest najwyżej położoną stacją narciarską w Europie, tereny zjazdowe leżą między 1800 m a 3300 m n.p.m. i są pokryte śniegiem od początku listopada do połowy maja.

 

Trasy narciarskie oraz wyciągi znajdują się tuż przy hotelach i apartamentach, a wokół rościąga się fantastyczna panorama Mont Blanc i Les Ecrins.

 

Znajduje się tu również rewelacyjny Snowpark, half-pipe oraz tor boardercrossowym.

Trasy VAL THORENS (160 km)
8 zielonych, 23 niebieskie, 31 czerwone, 5 czarne

Wyciągi
4 koleje liniowe, 16 krzesełkowych, 9 orczykowych

Atrakcje kulturalne
kino, biblioteka, bary, dyskoteki,puby,restauracje

Atrakcje sportowe
Jedyne w swym rodzaju centrum sportowe w Europie o powierzchni 9 000 m. , w samym sercu stacji : tenis ziemny i stołowy, squash, badminton, siatkówka, piłka nożna, aquaclub z basenem, saunami, jacuzzi, prysznice z biczami wodnymi. Przejażdżki skuterami śnieżnymi, spacery w rakietach śnieżnych, paraglaiding. Od zeszłego roku działa również najwyżej położona tyrolka rozciągnięta między szczytami Val Thorens oraz tor saneczkowy.

Zapisy i szczegółowe informacje o wyjeździe tutaj