Polski festiwal muzyczny w Alpach

Tegoroczny festiwal SnowShow Music Fest odbędzie się w alpejskim kurorcie francuskim Les Orres. Między 14, a 23 marca wystartuje już trzecia edycja imprezy. W tym roku na scenie usłyszymy m.in.:Grubsona, Donatana&Cleo oraz XXANAXX.

Profesjonalna scena, nagłośnienie, oświetlenie i w pełni zorganizowany festiwalowy teren. Tegoroczna edycja imprezy została przeniesiona do Les Orres, gdzie na uczestników czeka aż 2000 miejsc i świeżo wybudowana hala eventowa. W tym roku koncerty będą przechodzić w imprezy klubowe. Całe wydarzenie będzie odbywało się w środku, pod zadaszoną sceną oraz w plenerze. Z okazji trzeciej edycji festiwalu organizatorzy przygotowali jeszcze więcej atrakcji towarzyszących oraz niespodzianek. Tak więc tym razem uczestnicy będą musieli wybierać spośród wielu ciekawych aktywności dziejących się jednocześnie.

snowshow-music-fest-2014-2

Liczba uczestników pokazuje, że będzie to największe w historii, polskie wydarzenie zimowo-muzyczne za granicą. W pierwszej edycji, która miała miejsce w Risoul w 2012 roku, udział wzięło 1100 miłośników muzyki i białego szaleństwa. W kolejnym roku bawiło się już 1600 osób. W trakcie Music Fest’ów wystąpili m.in.: Marika, Jamal, Pokahontaz, a także Fish&The Saxman, Junior Stress oraz Waldemar K.A.S.T.A.

 

W ramach wyjazdu oprócz koncertów zaplanowano szereg dobrze już znanych z poprzednich edycji atrakcji m.in.: turniej w siatkówkę śniegową, pokera, warsztaty barmańskie i taneczne oraz kursu zumby. Tym razem organizatorzy zapowiadają drugie tyle nowych atrakcji, o których uczestnicy dowiedzą się dopiero na miejscu.

W tym roku ponownie przygotowano flagowy event, czyli „Crisis Day Party”. Rok temu organizatorzy zamienili stok w alpejską plażę, teraz będzie to powrót do poprzedniej epoki narciarstwa i klasycznego klimatu alpejskiego resortu z tamtych lat.

Podczas tegorocznej edycji na scenie usłyszymy m.in. Grubsona, który w zeszłym roku porwał alpejską publiczność. Na scenie pojawi się również polski duet Xxanaxx. Swoją muzykę nazywają chilloutem przyszłości, ale są dobrze przygotowani. – Mamy też koncertowe aranżacje, możemy obiecać, że nikt nie zaśnie przy naszej muzyce – śmieje się Michał Wasilewski (Voo). Kolejną tegoroczną gwiazdą będzie duet Donatan & Cleo, autorzy absolutnego hitu ostatnich miesięcy „My Słowianie”.

Ogłoszenie kolejnych artystów wkrótce…

Szczegóły na temat festiwalu: www.musicfest.pl